Ksushaukr09
7 ноября 2021, 18:49
Не знаю які можуть бути рейтинги у даного забудовника. Але це жах

Звернення

Проясніть ситуацію, як ви могли дати такий рейтинг даному забудовнику?

Звертаюсь до Вас з проханням допомогти з ситуацією що склалась з будівництво житлового багатоповерхового будинку в жк Данія, за адресою КИЇВСЬКА ОБЛ, С.Софіївська-Борщагівка, вул.Кошова 97/22. Я є інвестором цієї будівлі і уклала попередню угоду в листопаді 2017 року, з Саченко Олексієм Олександровичем. Згідно попередньої угоди, квартиру, а відповідно будинок мали здати і ввести в експлуатаці не пізніше 31.07.2018 року. Наразі будинок не введений в експлуатацію, не відомо що з дозвільними документами, і документами на підключення комунікацій. Кошти які по попереднім угодам брались у інвесторів, як предоплата авансом ніде не облікована, податки не сплачені, будівництво стоїиь.Терміни здачі прострочені на більше ніж три роки. Забудовник не виходить на звязок. А в цьому році зявилась якась антикризова група, яка не предявляючи ні документів, ні доручень вимагає по 200 дол. за кв.м доплати, погрожуючи судами і заявками, що продадуть без нас наші квартири. Сподіваюсь на ваше розуміння і допомогу.

Оскільки сума вкладена в будівництво є для мене величезною, і на разі житлове питання стоїть дуже госторо. Окрім мене, ще таких інвестрові дуже багато, які стали жертвами сімї Саченко.

Дякую.

З пов.Оксана Глухова
Ответ администратора
Минфин
8 ноября 2021, 12:48
Звертаємо вашу увагу, що варто розглядати усі показники в цілому, а не орієнтуватися на місце в рейтингах. Саме тому, у рейтингу від «Мінфіну» розписано багато показників, які можуть бути корисні інвесторам у первинну нерухомість:

Даний рейтинг — незалежний, він не рекламний.
За методикою він базується на кількості м2. Кількість не означає якість. Тому додатково ми розглядаємо і інші показники: затримку, власників, цільове призначення та ін.: https://minfin.com.ua/realty/articles/reyting-zastroyschikov-prigoroda-kieva-metodika-1/

Рейтинг забудовників створений для наших користувачів, щоб вони бачили як і що здають забудовники. В цілому по рейтингу можна побачити хто будує зараз і як активно.
Докладно про рейтинг описано у статті до нього: https://minfin.com.ua/realty/articles/zhizn-za-gorodom-reyting-zastroyschikov-kievskoy-oblasti/