Затримка здачі на декілька років

Svitlana1111 Svitlana1111
15 мая 2020, 14:50
З власного досвіду говорю що забудовника як Ріел потрібно обходити стороною, у нашому будинку інвестор купив квартиру у 2016 році зараз 2020 і ви не повірите будинок досі не здали і терміни здачі досі невідомі, хамське відношення працівників,їм саме головне щоб ви уклали договір а потім вам ніхто пояснювати нічо не буде, за свої гроші ще маєш бігати і вибивати, я розумію що купуючи на етапі будіництва житло є затримки але не на роки, я просто не розумію як може існувати фірма стільки років і так халатно відноситись до клієнтів

LeonidKonolayko
LeonidKonolayko
18 мая 2020, 14:55
Доброго дня, дуже дивно, я сам був інвестором, вже давно заїхав до свого будинку, так, була затримка, але невеличка, в діапазоні норми. Я дуже вдячний РІЕЛу за нагоду яка мені випала: взяти квартиру в гарному та комфортному ЖК по дуже крутезній ціні. Живемо і радіємо, нам все дуже подобається. Можливо у тому випадку, який ви описуєте, були невідомі вам причини тієї затримки. Я навпаки всім раджу РІЕЛ, як забудовника, бо перевірив все на собі, і не маю ніяких претензій.

Главная / Все застройщики / РИЕЛ / Отзывы / Затримка здачі на декілька років