Квартира з ремонтом від забудовника в ЖК «Озерний гай»

KarolinaLi KarolinaLi
13 июля 2021, 8:06
Купували квартиру з ремонтом від забудовника в ЖК «Озерний гай». Ключі отримали в липні 2020 р. Ремонт був виконаний неякісно: скрізь засохла фарба та штукатурка, підлога нерівна, фарба з багетів на стелі обсипається, шви між плитками затерті через один, ламінат скрипить, плінтуси на підлозі відвалюються… І ще безліч недоліків. Після миття вікон побачили багато глибоких подряпин на склі у кімнатах, на кухні і на балконі. Подряпини великі, помітні здалеку. Заява була написана і зареєстрована у відділі продажу і у відділі контролю якості рік тому. За цей час нас постійно обманювали, запевняючи, в тому числі, письмово, що питання вирішується, і найближчим часом буде проведена заміна склопакетів. Повідомляли, що проплата вже здійснена. Двічі брала відпустку, щодня чекаючи майстрів. В результаті, протягом року недоліки так і не всунені. Ніяких проплат забудовник не проводив. Гарантія на ремонт закінчилася. Тепер представники забудовника повідомляють, що немає можливості провести заміну подряпаних склопакетів, оскільки немає підрядника. До речі, вікна ще й не відрегульовані — в зимовий період на всіх підвіконнях була вода, а іноді навіть крига. Окрім того, через декілька місяців після заселення у нас сталося затоплення квартири. Виявилося, що на з’єднанні труб під підлогою у ванній кімнаті був встановлений поламаний трійник. Декілька місяців під підлогу протікала вода. Проблема виявилася тільки тоді, коли протікання вже дійшло до наших сусідів знизу. Майже 3 місяці квартира перебувала в жахливому стані. Було витрачено багато робочого часу, зусиль і коштів. Приходилося щодня активно телефонувати і писати листи всім представникам забудовника, щоб нарешті вирішили проблему, яка виникла виключно з їх вини. Також протягом року після заселення у нас зменшилася територія комплексу і стала відкритою, досі відсутні документи на право власності, немає договорів на газопостачання, через день — проблеми з електрикою та водою. Компанія не виконує зобов’язання і не поважає клієнтів.

Главная / Все застройщики / Интергал-Буд / Отзывы / Квартира з ремонтом від забудовника в ЖК «Озерний гай»