Минфин - Курсы валют Украины

Установить
ByYura
ByYura
15 февраля 2015, 19:09
Юра, Львов
Здравствуйте. Извините что беспокою вас, но не хочу попасть на мошенников. А дело в том, что меня пригласила брокерская компания на работу, по сути зарабатывать буду так — я приглашаю людей, которые, как и я должны застраховать свою жизни на 30 лет в суме 5000 грн — одноразовым платежом за один год, тогда я стаю ихним партнером и могу с ними работать. Также обещали, что с 5000 грн за 30 лет я смогу получить что-то 1.500.000 грн или больше. Могу ли я им верить, есть смысл страховать себя, тем более когда военный стан в стране (украина) не за горами. Собственно — classiclife.com.ua/ страховая компания. И брокер (партнер СК) Arsilic management group (Он есть в списке партнеров СК) Благодарю.
Ответ эксперта
uainvestor
uainvestor
20 февраля 2015, 22:03
Турбуйте, будь ласка, я ж сам визвався відповідати на питання. У вашого питання кілька пластів. Можна розвинути кожний, але спробую відповісти коротко.

Існує досить розповсюджена, можна сказати, класична пастка. Вам пропонуюсь щось привабливе (гроші, роботу, послугу, певний товар), але просять за це дещо наперед (ті ж самі гроші, безоплатну роботу, своє ім’я, тощо). Мотивація буває різна, але зводиться до того, що вас, начебто, треба перевірити, ще й за ваш рахунок. Не варто вступати в подібні відносини, хай перевіряють за свій.

Я вже писав, що становитись страховим агентом можна лише маючи до цього хист. Як зрозуміти, що він є? Прочитайте дві відомі книжки Френда Беттджера, чи надихнуть вони вас? Відвідайте кілька семінарів у страхових компаніях, чи сподобається їх атмосфера? Проведіть день поряд з діючим страховим агентом, чи хотілося б вам працювати, як він? Взагалі, робота агента проста и невибаглива: 20 телефонних дзвінків і 5 зустрічей з потенціальними клієнтами щоденно, шаблонні розмови і пропозиції, вміння спокійно сприймати відмови і настирливо дотискати невпевнених у собі.

Коли відчуєте, що можете, шукайте страхову компанію (чи страхового брокера) до души. Всі вони різні і працюють по-різному. Важливо, хто буде вашим наставником і що за колектив склався в тому чи іншому офісі.

Особисте страхування – то окрема справа. Не знаючи вас, важко сказати, наскільки воно вам потрібне. В цілому, це непоганий варіант, але диявол, як кажуть, ховається у деталях. Так от, вивчить спочатку ці деталі, а потім страхуйтесь. Компанії, що вимагають спочатку придбати поліс, а потім приступати до роботи, обходьте стороною. Їм потрібні не агенти, а страхувальники. З вас вижмуть страховку на себе, потім на членів родини, а потім втратять до вас інтерес. Бо раніше за вас розпізнають ваші здібності, точніше, їх відсутність.

В інвестиціях існує поняття ліквідності активу. Це можливість повернути його назад (продати), перетворивши у гроші. Ліквідність повинна бути більш-менш високою. В житті те саме. Зважуючись на певний крок, оцініть можливість повернутись до первісного стану, принаймні, перейти в інший стан. У випадку с 30-літнім страхуванням, це не так просто.
Следить за новыми комментариями

Комментарии

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться