Multi от Минфин
(8,9K+)
Установить
українська
ВХОД
Вернуться

Схема работает....

1/5
вадим2022-08-22 17:38:26
В августе 2007 года с страховой компанией ТАС был заключён договор страхования жизни в валюте ЕВРО на 15 лет. При заключении договора оговаривалось, что мои страховые взносы будут накапливаться и на них будут начисляться годовые проценты не меньше как 4% годовых ежегодно. В течение 15-ти лет мною ежегодно регулярно и своевременно оплачивалось 1000 (тысяча) Евро по курсу НБУ на день оплаты, т.е. всего было оплачено 15 000 (пятнадцать тысяч) Евро. За три месяца до окончания договора я обращался в СК ТАС с запросом о предоставлении подробной информации о ежегодных начислениях. Т.е. итоговая сумма по выплате должна складываться из страховой суммы и суммы ежегодных начислений. Однако, конкретного ответа я так и не получил. В августе 2022 года по окончанию срока действия договора, мне выплатили страховую сумму, которая по курсу НБУ составила 13 400 (тринадцать тысяч четыреста) Евро — далеко не то, что было обещано компанией при заключении договора. Считаю, что действия страховой компания ТАС — это обман и мошенничество. Если бы со стороны компании был подан сигнал, что объявлено военное положение, идёт война, есть признаки форс-мажора и т.д., то это вызвало бы понимание, так нет, «включили дурочку» и всё!, выплатим столько сколько посчитаем нужным, причём начали навязывать расчёт такой — просто смешно… Сплошь обман и мошенничество. Потом обязательно выложу историю как получал эту СТРАХОВУЮ СУММУ — думаю, что получится ну Очень интересная история.

Комментарии к отзыву - 5

AnatoliiZaitsevAnatoliiZaitsev2023-06-08 14:42:46
Скоріш за все, Ви спілкувались не з компанією ТАС, а з консультантом (які не є співробітником компанії). І саме він вказав гарантований дохід в 4 відсотка. І це дійсно так. Але лише в гривневих програмах. Можу лише рекомендувати - завжди читайте документи які підписуєте.
AnnaProskurinaAnnaProskurina2024-03-19 19:31:45
Абсолютно слушний коментар від Анатолія. Крім того, варто зазначити, що за договором страхування життя із накопичувальною складовою, лише частина платежу іде на накопичення. В залежності від обраного покриття, частина платежу іде на покриття ризиків за програмою. Насправді, 13400 - це ще дуже класний результат в іноземній валюті. Тепер таких умов на ринку в доларах або євро вже немає.
TarasKalytaTarasKalyta2024-08-03 20:30:39
Пробачте, що ж то за таке накопичення таке - сплачено внесками €15000, а через 15 років виплачено €13400? Як на мене, хоча б на один євро сума мала би бути більшою, ніж внесено. Ніякі ризики вона не мала покривати. В тому то й суть програми - накопичувальна. А якщо страхувальник хотів включити ризикові опції (як то тимчасова втрата працездатності та ін.), то він за них мав доплачувати окремо. Коли я укладав договори (це теж був серпень місяць 2007 року), то мені пояснювали, що я втрачатиму частину сплачених коштів лише якщо в перші роки дії договору захочу його розірвати. Бо, мовляв, зі сплачених сум виплачується винагорода агентам, зарплата працівникам, виплати перестрахувальникам за кордоном і т.ін. Але під час дії договору ці витрати мали би перекриватися за рахунок інвестиційного доходу і по закінченню договору сума мала би бути однозначно більшою ніж сплатив страхувальник. Виходить, все ж "кидають" на гроші?
BiloshytskaBiloshytska2025-01-31 19:20:41
Тарасе, у ситуації з Вадимом ми не можемо знати точно чи йшла повністю вся сума (у розмірі 15 тис євро) на накопичення, адже продукт накопичувального страхування життя складається з двох частин - медична (страхова) та накопичувальна. Я підозрюю, що консультант Вадима не пояснив йому яка саме сума йшла на накопичення, і у Вадима було інше очікування від кінцевого результату. Я згодна з попереднім коментарем, що оформлюючи поліс накопичувального страхування життя, треба добре розуміти його "начинку". Тобто, скільки грошей в рік я витрачаю на медицину і скільки грошей в рік я витрачаю на накопичення.
BiloshytskaBiloshytska2025-01-31 19:21:32
Тарасе, у ситуації з Вадимом ми не можемо знати точно чи йшла повністю вся сума (у розмірі 15 тис євро) на накопичення, адже продукт накопичувального страхування життя складається з двох частин - медична (страхова) та накопичувальна. Я підозрюю, що консультант Вадима не пояснив йому яка саме сума йшла на накопичення, і у Вадима було інше очікування від кінцевого результату. Я згодна з попереднім коментарем, що оформлюючи поліс накопичувального страхування життя, треба добре розуміти його "начинку". Тобто, скільки грошей в рік я витрачаю на медицину і скільки грошей в рік я витрачаю на накопичення. Компанія не може просто так взяти і "кинути" когось на грроші. Вона проходить аудиторські перевірки щороку і сплачує великі штрафи за всі неточності і порушення, тому їй обманювати просто невигідно.
Отзыв успешно отредактирован