Жахіття!!! Не рекомендую!!! Вся правда про КАСКО страхування!

0/5
Julia20212021-08-14 00:48:20
Доброго вечора! 06.08.2021 р. сталося ДТП ( Дякувати Богу без постраждалих!). Я ж, як свідомий молодий водій, коли придбала авто, то взяла двохстороннє КАСКО! І тут ТАС показало яке воно двостороннє. Збитки причинені водієм для іншого авто — в районі 30 тисяч, а на моєму авто в районі 8 тисяч. Отож!!! Авто в яке в‘їхала людина, за кермом мого авто, є із салону та 2018 року! І що Ви думаєте? Наша горе-компанія нарахувала 6080 грн., а за моє авто — 1000 грн. Хочу звернутися до страхових агентів, які оцінили особисто моє авто, а можна я Вам 1000 грн надішлю, а Ви самі знайдете мені фару на авто Audi A4 B7 (нову). Буду вдячна за допомогу! А ще краще підскажіть, де є такий недорогий та якісний ринок автозапчастей! Ви знаєте, а ми — ні!!! З приводу іншого авто, то невже із мого КАСКО 130 тисяч аж 6 тисяч всього іде на ремонт автівки 2018 року! З питання цього автомобіля будемо писати до вищих інстанцій на компанію ТАС!
До речі, мій відсоток франшизи за те, що сталося ДТП є 1500 грн! Навіть більше, аніж мені нарахували! Як висновок, от так і закінчилася моя співпраця з ТАС!!! Ніхто надалі із моїх родичів, близьких та друзів там страхувати авто чи інші аспекти не буде! Є кращі компанії, які варті довіри! Не рекомендую!!!

Комментарии к отзыву - 1

KViktor5KViktor52024-03-20 14:25:14
Ви пишете коментарі, про ТАС - ризикову, в відгуки де читають люди про ТАС-ЛАЙФ. По перше це недоречно, бо груша і яблуко це різні фрукті-)
Отзыв успешно отредактирован