Мені б своє забрати.

alekseya alekseya
28 августа 2015, 14:37
Добрий день. У 2005 р уклав договір зі страховою компанією Alico AIG LIFE. Програма страховки життя «Золотий капітал». Вніс 3.000 грн., Але всі ці роки гроші не вносив. Зараз хочу забрати свої кровні у фірми. Порадьте як це зробити.

Ігор Кучевський
Ігор Кучевський
15 февраля 2017, 13:25
Ладижин
Никак! про свои кровные через еще 20 лет вспомни!
Олександр Шуляка
Олександр Шуляка
22 февраля 2017, 14:54
Ваш договір не дійсний. Ви порушили його умови. Я так розумію ви зробили лише перший внесок. візміть поліс, переверніть на іншу сторону. Там написано приблизно те що викупна сумма за перші два роки дорівнює 1грн. Але для отримання офіційної відповіді, зверніться в компанію Метлайф.
Dimikosha
Dimikosha
16 мая 2017, 8:40
Київ
Ви дійсно порушили умови договору. Перший платіж не повертається. Ні за яких умов: «це мої гроші!», «ви ними користувались цілий рік і не повертаєте?!!», «я буду скаржитись в прокуратуру!», «ви фінансова піраміда!» — НІ, ви не виповнили умови договору, який підписали ОЗНАЙОМИВШИСЬ, як мінімум на 10 років. Чи не так?
mary27
mary27
2 октября 2017, 23:31
mary
СК, занимающиеся страхованием жизни в первую очередь страхуют себя)
И весь первый клиентский платеж уходит в «расходы на ведение дел» — аренда, з/п работникам, дивиденды акционерам, щедрые комиссионные агентам.
А «накопления» у нас идут с 2-4 года, когда образуются «резервы по дожитию», именно то, что потом выплачивают при досрочном расторжении договора в виде «выкупной суммы».
Клиент, подписывая договор страхования, подтверждает, что знаком с таким порядком(это пишется в «правилах страхования»).
Потому, «ЗАО украинская страховая компания жизни Алико жизнь» забрала ваши 3000 грн себе, и вам никак их не вернуть.
Ваш договор сторнирован.
А «АЛИКо» в 2008 году стала банкротом, их дочерние СК за границей(в том числе в Украине) за гроши купил «Метлайф».