MetLife

Mihalu45991 Mihalu45991
25 июля 2021, 8:12
не засчитана
Програму в компанії MetLife маю я і вся моя сім'я, багато друзів і знайомих, деякі з них отримали свої виплати по страхових випадках. Незадоволених клієнтів серед них немає. Про компанію можу сказати одне-це 100% Надійний партнер на весь термін дій полісу і якісний сервіс. І пам'ятайте, якщо Ви чесні з компанією то компанія 100% буде чесна з Вами.!!!
Metlife Рекомендую.
Ответ администратора
Минфин
28 июля 2021, 18:02
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 28.07.2021).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.

25 июля 2021, 12:00
«Програму в компанії MetLife маю я і вся моя сім'я, багато друзів і знайомих» — уважаемый брокер!
Расскажите, где вы еще видели такую концентрацию «накопительных» полисов на душу населения?
Кроме ваших МЛМ-«пирамид»)

«Незадоволених клієнтів серед них немає» — естественно.
В МЛМ недовольных нет)
Тем более, страховка отлично выполняет свою главную функцию — избавление от лишних денег)
​​​​​
«Про компанію можу сказати одне-це 100% Надійний партнер» — не спорю.
Потому-то в первые три года у клиентов не образуется выкупная сумма.
Она идет в вознаграждение МЛМщикам, впарившим полис)

«якісний сервіс» — какой же?
Смски-поздравления с днем рождения?
Или напоминания об очередном взносе?)

​​​​​​Или когда клиенту из его же выкупной суммы СК делает автосписание — «автоматический кредит на уплату очередного взноса» под 20% годовых?)
Вам же ваши деньги дают в долг!

В целом обычный брокерский отзыв.
Много розовых соплей, и никакой оригинальности.
СК стоило б заставить брокеров на «стартапах» писать сочинения.
Чтоб хоть своими словами писали.
А не как под копирку.
Впрочем, чего удивляться, своих мыслей там нет — умные люди в МЛМ не пойдут.
27 июля 2021, 0:51
І я вам рекомендую, не брехати, 100% не має гарантій, чи ви казок начитались? Чому вам потрібно писати і просвітляти ваш розум який вам затьмарили оті тренери що навчили вас тою балаканиною, ви напевно самі уже вдома прокручуєте перед сном той набір слів щоб не пропустити якусь важливу брехню коли впарюєте страховку. Усе ясно що ві працівник з ваших доводів що ви написали, вам потрібно просто перестати брехати і сказати своїми словами — Лохи несіть гроші в метлайф бо мені треба отримувати зарплату. так буде хочаб чесно)
BPrime
BPrime
27 июля 2021, 15:42
Цікаво, коли mary27 зрозуміє, що вкінці кінців він програє в своїх спорах, тому що що би ти не писав mary27, вкінці кінців культура страхування до нас прийде, як це було за кордоном і у всіх розвинутих країнах, питання в тому чи доживеш ти до тих днів, тому що це питання часу, а свій час, як ми бачимо, ти тратиш зовсім не в тому напрямку, але мені тебе зовсім не шкода, так чи інакше правда на нашому боці. Все що ти будеш писати надалі і що писав досі, це все твої здогадки і твої виправдання, можливо навіть твої сподівання, які цікавлять тільки тебе, всім решта до лампочки твої пописеньки на цьому форумі.
27 июля 2021, 20:03
Ох эта великая «культура страхования».
А она до нас дошла вообще-то)
В виде ОСАГО и прочего.

«правда на нашому боци» — на вашому боци статистика по выкупным суммам и сторнированным договорам.
А там все печально.

И хотя даже украинскому закону «о страховании» уже 20 лет, все равно по данным ЛСОУ наши «лайфовые» СК выплачивают в виде возмещений всего ~15% от собранных премий.
Всего 1/6.
Притом, что 20-летние договора пошли.
10 лет назад % выплат был таким же.
Куда остальные деньги деваются?)

Судя по вашим комментариям, впаривальщикам страховок точно не «до лампочки».
А наоборот бомбежки-бомбежечки)
27 июля 2021, 23:11
Короче прочитав твою писанину і зрозумів, мабуть так воно і буде через 100 років може раніше), коли це буде гарантовано державою і все буде працювати на споживача. А зараз часи не в твою користь ти пропагандуєш шарлатанство, коли усе запрацює то зміниться не одне покоління, а ти нічого не заробиш обманюючи людей, можливо почнеш пити, або нюхати, або щось зірковіше почнеш споживати, твоя дорога — це Харвест!
27 июля 2021, 16:22
Впевнений, що Mary 27 права на 100 відсотків. Видно, що вона людина дуже фінансово грамотна! Все агрументовано пояснює. Завдяки їй може хтось збереже свої заощадження, а не подарує їх страховій компанії
28 июля 2021, 19:59
Читаю і так щиро сміюся.)))) Прикро розуміти, що наше суспільство живе в суцільному страху і з думкою, що всі хочуть на всіх нажитися. Люди міняйте мислення і розвивайтеся. Ви такі залежні від чужої думки, особливо, якщо це ще негативний відгук (позитивний чомусь не так впливає на людей). Стосовно наживатися: звісно ми зараз говоримо про страхові компанії, проте якщо взяти загальну картину коли ви купуєте продукти, заправляєте машину, поповнюєте мобільний, виходить на вас теж хтось наживається, проте ви не припиняєте і далі користуватися тими чи іншими послугами, в тому числі і страхуванням техніки під час її покупки. Страхуєте все! Машини, техніка, будинки і навіть тварин, а от життя то гріх страхувати (сарказм). Мій тато не був клієнтом страхової компанії і мій чоловік теж. Вони померли, проте лишилася сім'я. І я пам’ятаю ці дні і місяці коли не хотілося нічого, мовчу вже про роботу, на яку змушена була ходити, бо в іншому випадку звільнять. Просто легко замінять на когось іншого. Відверто кажучи, тоді і ніхто нас не говорив, що є таке як страхування життя. Дізналася я пізніше. Зараз я є клієнтом страхової компанії Метлайф (можу надати поліс страхування як доказ), знаю людей, які мають програми страхування в інших компаніях довше ніж я в цій, знаю людей, які вже забрали свої гроші по закінченню програми, знаю людей, які отримали кошти як спадкоємці. Звідки я їх знаю, бо поцікавилася. Та й сама мала 4 страхові випадки, за всі виплатили. Сьогодні вся інфо відкрита, цікавтеся!
28 июля 2021, 20:15
Не сидіть лиш на одному сайті довіряючи лиш одній людині, яка ніби-то обгрунтовано розбирає позитивний відгук і нівелює фактами негативу. Він що Бог? Чи він Вам поможе, якщо не дай Бог, щось? Він може стати причиною того, що ви не будете мати страхування, на випадок «не дай Бог щось». Вибирати особисто кожному бути клієнтом тієї чи іншої страхової компанії. Світ зараз дає більше можливостей ніж 100 років тому, проте вже тоді страхові компанії існували. Чому ж такий мудрий (-а) mary27 знаючи всі факти і докази приховує інформацію, що Метлайф працює в одній з арабських країн, де за відмивання грошей карають смертю? Якби дійсно страхова відмивала, чи працювала би вона в тій країні? Метлайф, хороша компанія по багатьох критеріях і вона рівно так само пропонує послугу, як і будь яка інша організація. Ви або користуєтеся послугою, або пишете в соц мережах «поможіть/подайте нема грошей на лікування» (впевнена не одне таке повідомлення ви бачили). Подивіться в ютюбі відео про Метлайф на сторінці УкрІнвестКлуб там дослівно все розібрано. Одним словом, майте свою голову на плечах і власну думку, а не керуйтеся чужою негативною (це принизливо). Хіба звивин бракує розібратися?!
31 июля 2021, 19:58
Снова манипуляции)
И тоже привычные:
«и він Вам поможе, якщо не дай Бог, щось? Він може стати причиною того, що ви не будете мати страхування, на випадок «не дай Бог щось».
Дело в том, что возмещения «на випадок «не дай Бог щось» бывают на порядки реже.
Чем выпадок «сторнирование полиса».

Прошу читателей подумать, вернет ли страховой посредник вам деньги, которые в результате сторнирования СК забрала себе?)

Почему «финансовый менеджер» не пишет про вариант:
”корыстуетесь послугой», потом страховое событие, и вдруг — п. 4 «правил страхования»?)
И денежки уплачены на содержание СК, и все равно в «соц.мережах» приходиться клянчить денег «на ликування»?

Ох уж этот «Укринвестклуб», в котором никто и никогда не занимался инвестициями)

А только впаривал заведомо невыгодные «накопительные» страховки таким вот «финансовым менеджерам»)

В одной из арабских стран работает местная СК, работающая по местным законам.
И она принадлежит через холдинг в Швейцарии СК «Метлайф».

Да, в арабских странах с «видмыванням грошей» до некоторых пор была такая жесть, что из «развитых» стран в местный банк денежный перевод нельзя было отправить)

А зачем «видмывать», когда подобное страхование очень выгодно СК — ведь можно на многие годы получить множество бесплатных денег?)
3 августа 2021, 0:41
Мы живем в стране, где на простых людях наживаются все.
И любым способом.
Причем с невиданным цинизмом — инфляция обесценивает зарплаты, превращает в пыль сбережения.
Коммунальные услуги дорожают в разы.
Причем, даже без малейшей попытки обосновать это подорожание.
Просто так)
Про цены на товары, продукты питания и прочее не нужно и упоминать.
Всякий может эту дикую жажду наживы увидеть своими глазами.

И тут находится Kwellentina, которая пишет:
«Прикро розуміти, що наше суспільство живе в суцільному страху і з думкою, що всі хочуть на всіх нажитися».
Действительно, вот странные люди!
Им лезут в карман все, кому не лень.
А те, итак до нитки обобранные, почему-то не хотят брать на себя обязательство содержать наши СК)

«позитивний чомусь не так впливає на людей» — у наших людей много недостатков.
Но жизнь их научила, что радостно-сопливые отзывы обычно оставляют те, кто хорошо зарабатывает на впаривании этим самым людям каких-то, скажем прямо, не самых нужных услуг.
Потому, это не работает ©)

«Зараз я є клієнтом страхової компанії Метлайф, знаю людей, які мають програми страхування в інших компаніях довше ніж я в цій».
Вот интересно, где взять такое количествао страховок на душу населения?)
Конечно же, в МЛМ-«пирамиде» по впариванию страховок)
29 июля 2021, 11:02
Mary 27 обгрунтовано, аргументуючи фактами і цифрами доводить невигідність накопичувального страхування.
При цьому, вона незацікавлена сторона.
А всі позитивні відгуки ні чим не підкріплюються, що вказує на пусті слова, брокерів зацікалених заманити довірлевих громадян та отримати від страхової свій відсоток.
Покажіть документально, скільки людина віднесла до страхової за 10−20 років та скільки отримала після закінчення терміну дії договору.
31 июля 2021, 19:42
Якими фактами? Ви перевіряли ці факти? А ще може сказати адресу де живе та людина і де гроші тримає?
31 июля 2021, 19:45
Брокер, вы сначала предложите ключ от вашей квартиры.
И подробно напишите, где деньги лежат)
1 августа 2021, 10:18
Мої основні гроші не лежать дома.
1 августа 2021, 11:02
Ага, вы их отнесли в СК.
И они уже не ваши.

Т.е. вроде как «ваши», но доступа к ним у вас в ближайшие 25 лет нет, ими распоряжаются какие-то невнятные люди.
Притом распоряжаются способом, выгодным для них, а не для вас.
«Ф» — финансовая грамотность)

И все равно напишите)
29 июля 2021, 16:03
А так це все бла-бла-бла
Недалеких, не дуже порядних людей, які на себе оформили поліси, на довірливих родичів, друзів, знайомих…
31 июля 2021, 19:43
Я про те, що замість того, щоб слухати чужу думку взяти відповідальність на себе і розібратися у всьому.
31 июля 2021, 19:47
«Разобрались»)
Теперь будете ближайшие 25 лет содержать СК.
Как ипотеку выплачивать, ей-богу)
Только ипотечнику хоть бетонная конура достанется.
А вы получите условные 200 000, которые по покупательной силе будут равны дай боже чтоб 20 000 грн)
2 августа 2021, 9:09
Я саме завдяки простим математичним розрахункам, простій логіці, а також враховуючи відгуки двох сторін дійшов до висновку про крайню невигідність накопичувального страхування. Раджу й Вам просто сісти й провести прості розрахунки, врахувати інфляцію, девальвацію гривні кожні 5−10 років, щоб через 20 років не почувати себе в дурнях. А ще найгірше незатягнути своїх родичів та друзів, які Вам можуть довіритися…