Хочу застерегти

4/5
Kronos242017-04-15 15:11:30
Хочу почати з того, що не рекомендую дану страхову компанію, як страховий агент, посередник і консультант даної компанії(взагалі ми працюємо в компанії старлайф як посередники).Нейтральний відгук поставив спеціально.

По перше 95% косультантів не розуміють суті та деталей договору та їм взагалі все одно, нам навішали про золоті гори і емоційні люди одразу ведуться.

По друге в нашій країні гроші знецінюються і через 25 років сума в 500000грн. буде варта максимум в 100000грн., а якщо економіка країни підніметься то і отримаєте ви вже і не 500000грн. Компанія пропонує в цьому випадку погашення індексації, але куди йде фонд індексації?! Авжеж самій компанії як страховий внесок, не на ваш накопичувальний рахунок, а на страховку!!! Сам телефонував в метлайф на С.Петлюри 14 дізнавався. Не вірите?! Номер представників метлайфа 0800305301.

Ніяких виплат я не бачив нікому, тільки історії ні чим не підтверджені. До речі сайти застерігають, що більшість відгуків негативних, але в цьому винна сама компанія.

І додам для тих хто хоче стати консультантом! Ніяких шикарних вечерь, все просто гарно розказано емоційними людьми. На сніданок пацанам не вистачило хліба, в перервах між лекціями хто не встиг добігти до кави та печива, залишаються голодні, гала ужин, як вони його називають ми з`їли за 30хв. Тому у ваших руках ваша доля!!!
Просто хочу врятувати хоч когось від помилок. Місто і відділення не вказую, бо всі працюють з однаковою метою і однаковими схемами.

Комментарии к отзыву - 11

DimikoshaDimikosha2017-05-16 07:23:02
І от ще, стосовно цифр, я не знаю як рахують консультанти, но ось у порівнянні з депозитом в банку, або внеском в нерухомість:
в страховій я ви застрахувались платите по 5000грн в рік, маєте захист на випадок смерті на 200`000. Сплатили 4 рази (20`000грн), померли, родина отримала 200`000грн. +дохід і фонд індексації, якщо збільшували платіж.
в банк клали по 5000грн +25% річних (1250грн на перший внесок), не буду все рахувати, Скільки за 4 роки зароблять внески? А скільки отримає родина у разі смерті/втрати працездатності? З банку — отримає тільки те що внесли +%, але ж явно не 200'000грн ніяк.
Нерухомість — дуже гарний варіант інвестиції. Це без сумнівів найкращий варіант. Хоч і % ніяких, та нащадкам залищиться.
marymary2017-11-24 22:55:16
Вы пишите о «страховой защите» с тарифом в 2.5%, в наших «лайфовых» СК реальный тариф начинается с 4%)
В США по таким же рискам тариф 0.1%.
У нас очень дорогое страхование.
DimikoshaDimikosha2017-05-16 07:36:28
"І по третє що остаточно підштовхнуло мене на розірвання полісів. Я говорю їм про одні умови, а поліс приходить з їх розрахунками, які вони навіть не обговорюють з нами."
Обговорювати компанія і не повинна, вона оцінює свої ризики на основі вікстатьпрофесіярід занятьстан здоров`я клієнта. І в першу чергу СТАТИСТИКА: чоловіки помирають частіше і швидше, тому для них дорожче страховки.
Якщо потрібно, то компанія направляє на медогляд за рахунок компанії. Якщо медогляд не потрібен, чи Клієнт не пройшов медогляд, навіть протягом місяця — забув, типу. в такому випадку компанія пропонує свої умови, на яких можна випустити поліс. До речі, навіть на цьому етапі можна відмовитись та повернути всі кошти, і компанія ні копійки не візьме за розгляд справи, за роботу цілого відділу і тд. Хоча потрібно б було б, щоб відносились все такі серйозніше.
DimikoshaDimikosha2017-05-16 07:44:30
Ніяких виплат я не бачив нікому, тільки історії ні чим не підтверджені.
Звісно не побачите, це конфіденційна інформація, можна дізнатись тільки загальну суму виплат по компанії, або у своїх знайомих. з власного досвіду: у клієнта було покриття на випадки тілесних ушкоджень 100`000грн та на випадок хірургії 50`000грн, стався перелом руки, отримав щось біля 27000грн. А заплатив за це приблизно 1500грн за рік (!)
МихаилМихаил2017-05-29 23:34:25
«А заплатив за це приблизно 1500грн за рік (!)», сказочник, а ничего что у вас там минимум 5000 гривен в год надо вкидывать? Уахаха.
DimikoshaDimikosha2017-06-14 20:01:35
И снова здравствуйте, Михаил :)
1500грн, это те договора которые заключались ой-ой-ой лет назад. Сейчас да, минимальный платеж 50006000грн, но и выход то больше будет чем с 1500
МихаилМихаил2017-07-09 20:40:10
Выход будет больше, когда гривна ещё больше обесценится, и если этот разводняк не прикроют люди, успевшие развести достаточное к-во людей на бабки.
ОлександрОлександр2017-07-07 00:31:04
Сюдячи з усього, ви вже не консультант. Але ж все таки поясню що до вечері.
По перше, на семінар їздять не через вечерю, а щоб здобути знання!
По друге, якщо вам не вистачило кави чи ще чогось, то значить хтось взяв дві!
По третє, якщо ви з'їли вечерю за 30 хвилин, то мабуть було що їсти
А те що 95% консультантів не розуміють чогось там, до чого тут Метлайф?
Хто не розуміє, але хоче заробляти, той навчиться.
І, до вашого відома, гроші знецінюються в усьому світі, а не тільки в Україні.
Але ж ви таки досягли вершини майстерності!!! Ви спрогнозували, що буде з 500 000грн через 25 років, а до вас це не зміг зробити жоден фінансист…
СветланаСветлана2017-12-25 16:14:06
У таких людей, зазвичай. великі інвестиційні компанії у керуванні! Вони точно знають, куди треба вкладати гроші та як стати багатієм, а не голодранцем!
marymary2018-02-16 23:50:56
Kronos24
В целом вы все расписали более-менее верно:
1) ~95% ''брокеров''-''консультантов'' вообще ничего не понимают ни в страховании жизни, ни в страховании вообще.
Им сказали на тренинге ''отключи мозги, верь и действуй(по методичке)''.
Они и ''действуют''.
Дискредитируя СК той чепухой, которую они несут под видом ''консультаций'', впаривая страховки родственникам и друзьям.

2) С СФИ у ''Метлайфа'' действительно все ''интересно''.
Допустим, на второй год пришло уведомление о уплате страх.премии с предложением ''индексировать''.
А что индексировать, если выкупная сумма еще не образовалась?)
ГСС по риску ''смерть от любой причины''?
Так если клиент не умирает, эти деньги уходят в выплаты умершим(и в прибыль СК).
Тогда зачем ''индексировать'' то, что в любом случае потеряно для клиента?
Про индекс инфляции — сложный вопрос.
Теоретически, СК могли бы зарабатывать инв.доход, но по факту им это не интересно.
Им интереснее выплатить ''по дожитию'' как можно меньше, в идеале — только ГСС.
Их заработок лежит в разделе ''страховые тарифы'')
А инвестировать — лишняя возня.

3) Про выкупные суммы — СК заинтересована, чтоб платить как можно меньше.
Законодательство в этой сфере до конца прошлого года было очень либеральным.
Методики расчета — у всех свои, и они не в пользу клиента)
Только с 2017 года СК обязана информировать клиента о размере выкупных сум
marymary2018-02-17 00:07:48
Как показывает опыт, эти семинары бесполезны, 95% ''брокеров'' ничего не знают.
''А те що 95% консультантів не розуміють чогось там, до чого тут Метлайф?'' — действительно.
И рассказывая очередной бред, они дискредитируют не свою МЛМ-пирамиду, а именно ''Метлайф''.
Только ''директора'' более-менее начинают что-то понимать.
''На семинары ездят за знаниями, а не за ужином'' — и тем не менее, почему такая отвратительная организация?
Голодный человек думает о еде, а не о ''не работай на дядю'', ''МЛМ — бизнес 21 века'', ''работа от слова ''раб'', ''как работает сложный %'', ''три периода жизни человека''.
И прочую туфту, которую там рассказывают)
''Хто не розуміє, але хоче заробляти, той навчиться'' -потому вместо продажи услуг страхования предлагают ''вступить в бизнес'', а для этого обязательно купить полис)
''гроші знецінюються в усьому світі, Україні''гроші'' — и тем не менее, их можно инвестировать, обгоняя инфляцию.
Но наши СК наоборот максимально в ней заинтересованы.
Премии они собирают сейчас, а выплачивать — через 10 и более лет.
​​​​​​​И чем выше будет инфляция, тем легче будет выплатить сумму ''по дожитию''.

Отзыв успешно отредактирован