Лише частково відшкодували збитки

1/5
SerhiiVostrikov2022-04-07 09:52:41
20 листопада 2021 року потрапив у невеличке ДТП з автомобілем(подряпаний бампер), який був застрахований в даній страховій компанії. Швидко звернувся до них за необхідними документами для відшкодування і приблизно через 3-4 дні відправив їм заяви на відшкодування і фото-відеофіксацію з місця ДТП. Трохи згодом представник компанії зі мною зв'язався, обговорили їхні умови відшкодування. Вони запропонували 3000 грн, я погодився (бо не хотів затягувати цей процес ще й експертним висновком), хоч це і було менше, ніж коштують роботи з фарбування бампера. Під кінець грудня 2021р. страхова компанія виплатила 500 грн з обіцяних 3000 грн. Далі пішло просто годування мене «сніданками», що ми ось-ось заплатимо. Потім взагалі менеджер, Мар'ян його звали, перестав відповідати. 90 днів за законом вже давно минули (навіть до початку війни). Тепер вони призупинили свою діяльність і не зрозуміло скільки ще чекати відшкодування збитків. Не рекомендую зв'язувати з даною страховою компанією, так як вони не виконують своїх зобов'язань щодо відшкодування збитків.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован