Страховий випадок-перелом другого пальця правої кісті

1/5
Asd2012hgf2024-05-01 21:27:30
Через Приват24 оформила договір страхування «Захист на кожен день». ЗАСТРАХУВАЛА СВОЮ ДИТИНУ. Платила вчасно всі внески, але коли стався перелом пальця правої руки, страхова компанія відмовилась платити страхову виплату посилаючись, що дата звернення до лікаря не співпадає з датою отримання травми, а саме звернулися в лікарню 19.04, а зі слів дитини травмувався 16.04, що прописано у виписці, довідці. А перед цим спочатку надали довідку до страхової стандартного зразку з усіма вимогами, потім затребували виписку зі знімками. В кінці надайте описи ретгенолога, а у нас в районі його не має, направили до м.Миколаєва, через тиждень отримали. І начебто усе, видихнули, а ні, а тепер дата знімку повина бути -16.04, в день травмування, а не в день звернення до лікаря. 😁А цеж дитина, звісно він чітку дату травмування не памятає… Я дуже обурена таким ставленням.
Нам зателефонували зі стахової на прохання співробітника Приват, яка до речі на своєму місці і дуже вічлива людина. А от працівник страхової не вічливий спеціаліст, одразу з претензіями « Що вам пояснити?.. В договорі усе прописано.»
Не рекомендую цю страхову компанію. Перший раз зіткнулася з сраховою і мабуть до інших не звернуся.😡

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован