Ігор Шибанов
3 апреля 2018, 20:51
Моя машина стояла на стоянці мене в машині не було. Була слизька дорога і в неї заїхав бус.Був правильно оформленний європротокол зроблені фотографії все по спільній угоді.Була призначена компенсація але чомусь в Києві в центральному офісі виплату заблокували.На мої запитання відповіли що вся причина відказу в тому що я в момент дтп не був в машині.При дальшому спілкуванні з працівниками Глобусу я зрозумів що вони напевно навчалися в кулінарному або в якомусь ветеринарному закладі так як не могли дати якоїсь нормальної відповіді на мої питання тільки весь час булькотіли-«рішення прийнято» і це все їхнє пояснення. Лист мені надіслали також без пояснення причини відказу.Шановні Українці НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ З ТИМИ АФЕРИСТАМИ Вони тільки знають як взяти а якщо проблема то це вже ваша проблема.
megaladon
17 августа 2015, 19:59
Страховая компания просто кидает людей. Компанию «делают» люди, очень надеюсь, что сотрудники этой страховой попадут в аналогичную ситуацию. Вначале придумывали, что нет документов с суда, потом просто морозятся.
Senja
14 апреля 2015, 14:12
Сотрудники — безответственные! Ничего толком не делают
Leno4ka
14 апреля 2015, 14:09
Очень долго все делается.
Freedom
25 марта 2015, 10:54
Хороший профессиональный уровень! доволен!
Ksenya000
4 марта 2015, 18:16
Есть свои плюсы, есть свои минуса, меня должно волновать только то что есть проблема-они решили
Anna43
20 февраля 2015, 17:14
не знаю у кого как, а ко мне агент на место дтп не выехал…
ivolga
17 февраля 2015, 16:32
Не скажу что полностью, но частично работой ск довольна. Никаких особо серьезных конфликтов не имела с работниками, однако некоторые фрагметы работы с ними бесили
Madera
13 февраля 2015, 12:02
Сталкивался со страховыми компаниями и получше
Ramon
27 января 2015, 3:56
я б рекомендував не читати ці «страшилки», а піти й самому переконатися у якості СК. У мене, наприклад, все було гаразд
sergos
10 декабря 2014, 10:41
полтора месяца жду выплаты
Zaja
3 декабря 2014, 16:26
Не знаю, как будет дальше, но пока что вызывает доверие