Неможливо нозвонитись!!!
anh, 2026-06-23 14:17:01Заказав обмін валюти, перед тим як іти хотів уточнити чи все готово. Телефонував на обидва номера, ніхто не відповідає! Тут ніде в розпорядку нема перерви на обід, но про всяк випадок пішов з розрахунку щоб о 14:00 бути на місці. Коли прийшов то з’ясувалось що каса ще не працює, а запрацює не раніше чим через 15-ть хв. В мене цього часу не було, тому вимушений був піти.
Ответ банка
23 июня 2026, 19:18Вітаємо! Перепрошуємо за тимчасові незручності через очікування та труднощі зі зв\'язком. Ми врахуємо ваші зауваження щодо комунікації відділення. Раді, що наразі питання вже вирішено, і Ви змогли успішно завершити операцію обміну валюти. Дякуємо за Ваш час та сподіваємося, що наступні візити будуть комфортнішими



