Проданий кредит

1/5
Галина2022-05-12 01:24:56
Мій кредит, який до війни, я сплачувала і пролонговувала вчасно, перепродали у таліон, при тому що мені прислали лист на пошту ( давала запит за відсотки під час війни), що відсотки нараховуватись не будуть. Тепер, мало того, що вони (колектори) нараховують відсотки, щей вимагають повної оплати, у воєнний стан!!! Люди ви здуріли? Якщо ви люди звичайно. Інші компанії дають змогу закрити тільки тіло, не нараховують відсотки, дають канікули.

Комментарии к отзыву - 1

MoneyveoMoneyveo2022-05-16 12:09:26
Доброго дня! Нам шкода, що у вас був негативний досвід. Звертаємо вашу увагу, що згідно з пунктом 9.1.1.5. вашого кредитного договору: "кредитодавець має право без згоди Позичальника укласти договір відступлення права вимоги за Договором або договір факторингу з будь-якою третьою особою, відповідно до чого, Кредитодавець в будь-який час, в тому числі після закінчення Дисконтного періоду, має право відступити право вимоги до Позичальника будь-якій третій особі". В рамках чинного законодавства, і законом у воєнний час це не заборонено. Ми впевнені, що компанія “Таліон+” прийме до уваги ваші обставини і ви знайдете рішення, яке задовольнить обидві сторони. З повагою, moneyveo.ua
Отзыв успешно отредактирован