КошельОК

Оформление на странице недоступно

Отзыв о КошельОК

Показать другие кредиты

Поміняли номер телефону і відправили гроші на карту Шахрая!

1/5
680553112021-02-09 11:20:41
Доброго дня, 17.01.2021 десь в 11:41, я отримав на свій фінансовий номер телефону повідомлення від мікрофінансової компанії ТОВ «Кошельок» наступного змісту (Заявка погоджена. Підтвердіть договір в особистому кабінеті), через 2 хвилини, в 11:43 я звязався з гарячою лінією даної компанії, щоб повідомити про отримання даного смс і що ніякого кредиту я у них не оформляв, на що мені відповіли, що це просто реклама, не зважайте. Раніше я вже один раз звертався за невеликою сумою в дану компанію, а саме 25.10.2020 я оформив кредит на суму 4000 грн терміном на 21 день і погасив його вчасно 14.11.2020 року (без відсотків). Відповідь співробітника компанії мене не запевнила і я вирішив зайти в особистий кабінет і перевірити, що там відбувається, на що я побачив, що у моєму особистому кабінеті був оформлений кредит на суму 5200 грн, я тут же перенабрав у компанію, на що мені відповіли, що в Неділю у них ніхто не працює, телефонуйте в Понеділок, а саме 18.01.2021. В особистому кабінеті я побачив, що мій фінансовий номер телефону був не змінений, а карта була додана, яка мені не належить, з номера карти на яку перевели гроші я знаю тільки останні 4 цифри, та те, що карта належить ОТП Банку, які я дізнався з особистого кабінету ТОВ Кошельок. При цьому номер телефону особи причетної до протиправних дій мені теж не відомий, так як мені ніхто не телефонував, паролі з смс для підтвердження я теж НЕ НАЗИВАВ. Як вияснив я при власному рослідуванні, що у даній компанії саме цього дня, зламався сайт ( в особистий кабінет можна було зайти без пароля, а 4 значний код підтвердження, який приходив на мій фінансовий номер, можна було легко підібрати ввівши у всі поля цифри від 0 до 9, тобто коли ти вводив цифри 0000, система писала, що поле 1 2 і 3 невірно введено, відповідно ми вже знали, що поле чотири це цифра 0 і так далі, цей пароль можна було вводити безкінечно і система не блокувала Шахрая)! При повідомленні цих даних у компанію ТОВ «Кошельок» співробітники технічного відділу компанії мене уважно слухали і уточняли всю інформацію, потім все виправили і через пару годин зателефонувавши мені повідомили, що я Шахрай і це я оформив у них кредит і не хочу платити, говорили дуже по Хамські.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован