Звонят и угрожают!

1/5
Anu2021-10-07 11:07:36
На данный момент, у меня в Вашей фирме есть просрочка по долгу. Отправляла письмо о реструктуризации Вы получили его 01.10.21 на данный момент звонит Ваш сотрудник Кравченко Олег с номера телефона 067 167 89 76 время 10:54 дата 07.10.21 и не очень корректно разговаривают, объясняю каждому сотруднику, что жду ответа от юридического отдела. Если будут поступать звонки на работу третим лицам, НА КОТОРОЕ Я НЕ ДАВАЛА СОГЛАСИЯ.Буду писать на Национальный банк Украины. Все разговоры записаны. Угрожать не надо.
CreditKasa
7 октября 2021, 16:38
Доброго дня. Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Наші оператори завжди дотримуються високих стандартів роботи. Вони ввічливі та адекватні. Усі дзвінки здійснюються дотриманням законів України. За цим пильно слідкує Служба якості.

Будь ласка, надайте ваш мобільний номер телефону для більш детальної перевірки.

Комментарии к отзыву - 1

CreditCredit2021-10-08 16:27:44
Anu, доброго дня.

Додатково перевірили Ваше звернення за вказаним часом та датою дзвінка.
Оператор вів себе коректно, жодних порушень не виявлено.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що факт написання запиту про реструктуризацію не звільняє від обов’язків згідно до договору. Ваш запит отримано, та ми надали відповідь 6.10.2021 на Вашу електронну пошту, що була вказана при оформленні угоди. Будь-ласка, перевірте наявність з вашого боку.
Отзыв успешно отредактирован