АлексКредит

Отзывы о АлексКредит

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 122

Myasnichok2024-01-08 18:39:13
Взял не большой коредит в этой компании при виходе на просрочку договорились что я дам им заяву про реструктуризацию кредита они сказали хорошо это мое право и на следующий день обзванивали всех родних и присылали им сообщения с данными по кредиту
viko4ka232023-02-08 15:14:10
Кредит реструктиризований, самі запропонували рік реструтиризації, а зараз пишуть в УБКІ що просрочення, звернулась в УБКІ щоб вирішили питання, сказали що алекс підтвердив просрочення.Спілкувалась у чаті з Аліна, IП1011 каже воно не розуміє таке слово, кредит просрочений, закрию так вони змінять статус, кажу ви розумієте що там буде просрочення 360 діб, кредитний рейтинг впаде…
скрін тут чату
Раніше була така ситуація з дінеро, так вони по старому кредиту інформацію не оновлють, в УБКІ пишуть новий і пише реструктиризація, після закінчення реструктиризації вони пишуть що кредит був закритий тоді коли почалась реструктиризація, і просрочення не нараховуються.
babesh2022-12-16 20:16:38
Я сплатила цей кредит.
Це коштувало мені ДУЖЕ великого стрессу.
Я брала 1,5 тисячи гривень, які під час війни, перетворились на 10! Почали наводити жаху на мою родину, що зараз біженці з Харкова, 2 членів сім'ї хворі на рак. Не нехтували писати родичам про 10 тисяч (які, повторюю, я не брала). Потім погодились з барського плеча, щоб я віддала їм 3 з реструктуризацією.
Щомісясь оце віддавала їм по тисячі, хоча в самої роботи нормальної нема.
Коротше, їхні колектори роблять треш!
Краще з ними не зв'язуватись.
OlgaChepur2022-12-11 22:49:03
Не повідомили про відновлення нарахування відсотків за позикою. Включають колекторів з погрощами, які займаються психологічним насиллям і тиском. Коли говориш, що запис розмови робиться і просиш зменшити суму боргу, як обіцяв зробити їх працівник в живому чаті то телефоні дзвінки скидують. З суми позики 3000грн.нарахували до повернення 23400грн. Взнають невідомо де телефони інших осіб і починають терор, тиск, погрози, залякування. Прошу провести розслідування діяльності данної установи.
Nadyastr2022-11-15 08:43:13
Коли СБУ вже прикриє цю гидоту!!??? Вони працюють за гроші окупантів, обирають людей щоб збагачувати загарбників!!! Їх уставний капітал складається із грошей расії
Cheran2022-11-10 21:48:16
Кто то прикроет уже этих ***? В стране война, они кошмарно людей несуществующими долгами!!! Первый раз о таких узнал вообще!!!
Конторку прикрыть, арестовать счета, конфисковать имущество в пользу ЗСУ!!! Это же какие то финансовые диверсанты для общества! Война в стране!!!
Polig302022-09-29 16:44:44
Компанія яка включає автоматичне списання з ваших карток, які ви авторизувати. На домовленості не хоче йти, війна тільки в нас… Перевипускайте свої картки, що з вас не списали кошти.
А краще не беріть кредит.
4/5
Adrian102022-07-20 12:00:15
Нормальна кантора, яка лояльна до своїх клієнтів. Заборгував в них 3000 грн + проценти, не міг віддати 2 тижні, пояснив ситуацію, ті зробили відстрочку. За два тижні все віддав як і казав, гроші після того також дають. З мінусів це те що не дають постійним клієнтам промокоди, ну і звичайно ж відсотки
Casey2022-06-07 14:57:52
Хотела взять кредит, впервые в жизни. Отказали, ещё и за регистрацию сняли деньги, спасибо большое 👌😐