Двойная транзакция.

8805 23 сентября 2023, 22:31
С утра купил шоколадку в европе за 70 грн. в перерасчете сняло сразу два раза одинаковые суммы. Внимае обратил, но ничего не стал делать. После обеда на заправке с самобслугой сняло 900 грн два раза. Подлдержка сказала очень жаль оскарджуйте трансакцию стоимость оскарження 100 грн. Ждать 45 дней. Как по мне так кидалово чистой воды. Настоятельно НЕ РЕКОМЕНДУЮ банк обходите стороной. Кому надо скину скрины, чек,. Кидалы одним словом

SlyCat
SlyCat
27 сентября 2023, 23:17
Дозвольте зауважити, що ініціатором подібних списань виступає не банк, а торгова точка, де ви проводите оплату (а якщо точніше, то банк, в якому відкритий рахунок цієї торгової точки).
Розумію, що подібне повторне списання є несподіваним для громадян України, проте при оплаті українськими картами за кордоном, на жаль, випадок з подвійним списанням нерідкість.
Як правило одна з подібних оплат є холдом (тобто «заморозкою» грошей на рахунку для їх подальшого списання або повернення).
В таких випадках є чітко передбачений процес повернення коштів через платіжну систему — оскарження операції. На жаль, це єдиний варіант, як банк-емітент (Банк Власний Рахунок) може впливати на банк-екваєр (той, де обслуговується торгова точка).