% за время ВА

Udol Udol
3 марта 2015, 22:55
1
Подскажите кто вкурсе, как можно или вообще реально забрать % за время ВА? Где то 400 грн всего сума, но в наших услових все то деньги. Или можно забыть про них? и Что нужно сделать и куда писать.

Комментарии (8)

+
+1
vovanuch
vovanuch
3 марта 2015, 23:56
#
А нічого неможна зробити бо ці гроші нікому неповернуть. Вмене в обезцінівшийся гривні вклад через Приват повернули але на декілька тисяч менший ніж вобше був розміщений депозит і от у ВАБ нічого незміг вияснити і у фонді телефон небрали а я був обмежений часом бо нащастя вчасно виїхав проживати в Європу. Прийшлося забити на ті кошти а в цілому з цією йобаною чмошною і кончіною україною я влетів так на 30000 баксів. Ця їбуча держава лишень думає як кинути людей а не захистити їх вона ніколи небуде жити нормально доки таких як гонтарйова і вобше майже всіх банкірів непостріляють як собак і половину влади в регіонах також і доки за хабар небуде смертна кара доки корупцію нездолають а з цим сраним антикорупційним комітетом тільки збільшилися суми взяток. Вмене лічно одне життя і жити в такому блядстві нехочу тому і виїхав а вам самим рішати. Всім удачі.
+
0
yur2
yur2
4 марта 2015, 6:56
#
З інформації на сайті ФГВ:
«Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку.
Початком процедури виведення Фондом банку з ринку, є наступний робочий день після офіційного отримання рішення Національного банку України про віднесення банку до категорії неплатоспроможним.»

«… відсотки нараховуються, але не гарантуються Фондом. Зобов'язання з виплати відсотків за вкладами, нарахованих під час здійснення тимчасової адміністрації, задовольняються за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку у четверту чергу, встановлену статтею 52 Закону.»

А практично — навряд чи там щось вторгують для покриття 4-ї черги.
"
+
0
 _ _
_ _
4 марта 2015, 8:25
Киев
#
У Бахматого як раз є що забрати!, було б бажання це зробити!!! Фонд і ліквідатор самі все розкрадуть, якщо їх не контролювати.
+
0
helen123
helen123
4 марта 2015, 7:56
Елена
#
Писать заявление в главный офис банка уполномоченному лицу.
+
0
AndySmit
AndySmit
4 марта 2015, 9:57
Андрій Миколайович, Харків
#
Ці відсотки підпадають під 4 чергу виплат — після розпродажу майна. Треба подати заяву до банку на включення у реєстр кредиторів. Вірогідність отримання — нуль цілих хрін десятих :-( Нехай я помиляюсь, але по Меркурію більш ніж за рік — ніяких рушень.
+
0
yur2
yur2
7 марта 2015, 15:00
#
«Термін ліквідації банків продовжать до 5 років»
www.pravda.com.ua/news/2015/03/7/7060784/
Т.е., выплаты последней очереди отодвигаются в заоблачную даль…
+
0
Вкладчик ФИ
Вкладчик ФИ
8 марта 2015, 0:03
#
Да не парьтесь Вы из-за этих копеек
+
0
Андрей Рубан
Андрей Рубан
9 марта 2015, 19:22
#
Я — человек который потерял 500т навоза — и что мне тоже тему открыть — где мои деньги? пожалуйста, пишите сдесь только про реальные потери всего своего состояния, чтобы выдеть ту картину дел, которая поглатила наш мир

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться