смена паспорта

bankir1989 bankir1989
29 января 2015, 17:09
без оценки
Во время временой администрации в VAB Банкех у меня поменялся паспорт! Подскажите, пожалуйста, что делать в такой ситуации? Куда обращаться для предоставления новых паспортных даных?

Комментарии (3)

+
0
ministr2015
ministr2015
29 января 2015, 17:16
#
А куда ж вы обратитесь? Придете получать деньги, возьмете новый паспорт. Код же тот же остался. Может справку или другое основание получения нового паспорта (свид. о браке, напр.)
+
0
pmn19
pmn19
29 января 2015, 18:07
pmn19, Киев
#
Лучше позвоните на горячую линию Фонда гарантирования и уточните этот вопрос у них.
+
0
zimnya
zimnya
29 января 2015, 19:43
#
Полезный комментарий
Виписка з інформації ФГВФОПід час дії тимчасової адміністрації вкладнику, що замінив паспорт, необхідно надіслати до уповноваженої особи Фонду довідку про заміну паспорта, у якій мають бути вказані дані старого паспорта та інформація про його заміну на новий (із зазначенням нових реквізитів), видану паспортною службою органів внутрішніх справ, засвідчену підписом посадової особи та відбитком печатки установи яка видала довідку, для внесення необхідних змін у Реєстр вкладників.

У разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку вкладнику, що замінив паспорт, необхідно надіслати до Фонду довідку про заміну паспорта, у якій мають бути вказані дані старого паспорта та інформація про його заміну на новий (із зазначенням нових реквізитів), видану органом Державної міграційної служби України, засвідчену підписом посадової особи та відбитком печатки установи яка видала довідку, для внесення необхідних змін у Реєстр вкладників.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться