Відкриття депозиту онлайн з одночасним відкриттям картки

Три літри 7 сентября 2023, 8:34
Не буду заперечувати попередні відгуки про те що зареєструватись через застосунок неможна — можливо тоді справді була така проблема. Але сьогодні вночі спробував пройти цей шлях і все вийшло з першої спроби. Єдине «але» — що процесс трохи задовгий, хотілось би більш простий варіант. І ще не принципіально, але не сподобалось що процесс відкриття рахунку декілька раз переходить з браузера в застосунок та знов в браузер.

Якщо будете відкривати рахунок саме через відкриття депозиту і при цьому ви є ФОП — поповнюйте депозит за реквізитами, а не переказом на новостворену картку — картка буде неактивна доки її не підтвердить податкова, а це теоретично може зайняти більше часу ніж банківський переказ.

Зірку зняв за те що банк досі не реалізував роботу з переказами у режимі 24/7 — переказ з Монобанку відправлений вночі, але гроші до рахунку досі не дійшли і чекають десь початку банківського дня в Юнексі.

В цілому застосунок виглядає набагато краще ніж це було рік тому коли я закривав тут рахунок.

Ще одна деталь про карти. Щоб б там не було у тарифах та на сайті про доставку картки, але насправді фізичну карту можна оформити лише у відділенні яких не так багато. Для чого в тарифах вказана ціна доставки кур'єром — загадка. В принципі якщо немає великої потреби знімати готівку в банкоматах то це не проблема — віртуальна карта є.
Юнекс Банк
Unex Bank 28 марта 2024, 13:15
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми працюємо над покращенням якості процесів, а ваш зворотній зв'язок допоможе зробити їх ще зручнішими. Завжди вам раді!

7 сентября 2023, 12:25
Пхах, схоже ФОП може взагалі не поспішати з поповненням депозиту.

Гроші на рахунок зайшли. Але як зʼясувалось реквізити були мого поточного рахунку, а не самого депозиту. Поповнити депозит з поточного рахунку досі не можливо бо депозит перебуває на реєстрації в податковій. Погано що програма не дає якихось зрозумілих коментарів і тому доводиться задовбувати підтримку питаннями.
7 сентября 2023, 17:42
День після обіду гроші були зараховані на депозит, вже без моєї участі.

Єдине що залишилось: автопролонгація яку досі доводиться прибирати через звернення в підтримку.
8 сентября 2023, 21:52
До слова забув написати що пролонгація депозиту була відключена банком за моїм зверненням.

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Юнекс Банк 💰 / Отзывы о Юнекс Банке 📝 / Відкриття депозиту онлайн з одночасним відкриттям картки