Некомпетентний юр.відділ, дискримінація кримчан

purpleanka purpleanka
21 января 2015, 13:52
1
З січня відмовляються обслуговувати мене через кримську прописку, не приймаючи передбачену законом довідку Міграційної служби (ДМС). Вимагають довідку із соц.захисту, посилаючись на постанову НБУ 810, хоча в ній не вказано специфічних довідок, прийматися має будь-яка довідка держ.зразка. Або просять довідку з ЖЕКу. Навіть після тривалих роз'яснень упираються рогом і не можуть пояснити, що саме змінилося з грудня 2014, коли я відкрила рахунок і вони самі попросили довідку ДМС, яку я спеціально для них і зробила.

Комментарии (2)

+
0
TOR
TOR
21 января 2015, 14:07
TOR, Kiev
#
«фізична особа, яка є внутрішньо переміщеною особою та отримала передбачену законодавством України довідку, що засвідчує її проживання на материковій частині України, є резидентом України. Для цілей ідентифікації внутрішньо переміщеної особи місцем її проживання на території України є адреса житла, зазначена у довідці».
+
0
iamdimon
iamdimon
21 января 2015, 22:12
#
Обращаемся к закону «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

пункт 8. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (далі — довідка) видається структурним підрозділом місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення в день подання заяви, підписується та засвідчується уповноваженою посадовою особою цього структурного підрозділу без сплати будь-яких платежів та зборів, включаючи як першу видачу такої довідки, так і в разі повторної її видачі у випадку втрати, пошкодження або з метою продовження її дії.

Термін дії такої довідки становить шість місяців з моменту її видачі.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться