Alex0001 6 января 2019, 20:15
Взял кредит на товары в этом горе-банке. Кредит мне рассчитали на год. При оформлении я поинтересовался смогу ли я закрыть кредит досрочно и без штрафных санкций. На 2й месяц кредита я погасил его полностью через мобильное приложение Ukrsib Online. Через 2 дня обнаруживаю что они начислили мне проценты еще за один месяц (950грн). Я позвонил на горячую линию, они сказали что возможно это ошибка у них в приложении. Я то конечно заплатил, но больше никогда не буду связываться с этим банком.
Ольга Третякова 4 января 2019, 18:19
С тех пор как PARIBAS GROUP были пойманы в 2015 году на сделках с Кубой, обычный безработный дворник приходит в банк и попадает словно на допрос агентов ЦРУ. Раньше не верила что мы у них «под колпаком» — сейчас верю (шутка). В документах название родной страны встречается в 4 раза реже чем США.« Не гражданин я США, не имею там родственников, не планирую там платить налоги и т.д. »
Дорогое Париба желаю тебе всего самого наилучшего, чтобы уже сняли ограничения и название грозной страны исчезло из обычного договора.
Sergey Romm 4 января 2019, 15:12
Добавлю свой «камень» в стиль работы «премиум» (улыбнуло что оно премиум) отселения номер 21, город Киев, к менеджерам по сути вопросов нет, но касса, это высший пилотаж — шо? Чего? Ужимки, гримасы, снисходительное отношение к клиенту, и выяснение отношений с менеджерами, на повышенных тонах, в исполнении ведущего спеца Оксаны Братченко! «Тётя» Оксана, вы работаете через день — банк Укрсиб — шанхайка метро Лесная? Если да, вопросов нет, управляющему отделения обратить внимание на «небожителей из кассы», и помнить, что на ваши (их места) потенциально наберётся больше сотни молодых и толковых, ну а BNP PARIBAS гнать взашей руководителя департамента по работе с клиентами
Діма Громов 3 января 2019, 9:32
Самое ужасное отделение и сервис обслуживания клиентов. не компетентность сотрудников просто зашкаливает. отдельный привет Татьяне Арендарь, которая ничего не знает, не хочет решать и в обще обслуживать клиента. Так же привет нач отделения этой шараги. Пора менять банк. Валютный платеж с 20 дек
nanka3431525 2 января 2019, 12:24
Жахлива система роботи банку. Я просто отримую через нього заробітну плату, але на всіх етапах роботи трапляються проблеми. Персонал некомпетентний, з будь-якого питання дзвонять по номеру підтримки і консультуються, що їм далі робити. Дуже незручно, що тебе прив'язують до одного певного відділення! просто жах! Персонал не повідомляє ні про що, не попереджає про вихідний, чи збій, чи те що вже проблема вирішена. Тобі треба, сам бийся головою в двері, і тоді може, чогось доб'єшся! Елементарний приклад, коли зависла система, і даремно!!! поїхала у відділення до якого я закріплена, хоч мені і не зручно туди їздити, на моє питання, як дізнатися, що вже все працює мені дали візитівку з номерами телефонів, але відповідати на мої дзвінки не стали. Знову, на свій страх і ризик довелося їхати туди ж, щоб все вирішити…
litv 30 декабря 2018, 12:25
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Победы, 90
ОТделение №230-начальник отделения Татаренко Инна.
Олександ Дудко 28 декабря 2018, 12:01
Доброго дня,
В даному банку (УкрСиббанк) взяв кредит на техніку, дівчинка в магазині повідомила що останній платіж потрібно треба буде здійснити безпосередньо у відділенні. — Відповідаю їй — Ок.

Отже, приходжу в банк 28.12.18 щоб провести останній платіж, а вних не працює програма, тобто закрити сьогодні кредит вони не можуть. Це при тому що тиждень тому, я також приходив і в них аналогічно не працювала програма.

Потратив свій робочий час, так і не заплативши за кредит.

Гімно — сервіс — УкрСиббанк (відділення у якому постійно не працює програма — м.Львів вул.Наукова 64)
8 января 2019, 11:20
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 08.01.2019).
Людмила Деменко 27 декабря 2018, 9:44
дозвониться не реально
Екатерина Быкова 22 декабря 2018, 8:35
Отделение по адресу: Киев, пр-т Науки, 22
Банк без предупреждения, без звонка, заблокировал счета Тов, текущий и депозитный с немалыми деньгами. Оказалось, что надо было принести анкетку опросник. И догадаться до этого я должна была сама. Ни звонка, ни письма из банка не потрудились сделать. После предоставления анкеты прошла неделя, результата никакого. Свинское отношение к клиентам и их деньгам. Под новый год, когда надо закрыть расчёты с контрагентами, взять и заблокировать счета, ещё и бегай унижайся выпрашивай разблокировать свой счёт с деньгами своей фирмы. К сотрудникам отделения претензий никаких, но с банка стоит бежать подальше.
26 декабря 2018, 12:22
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 26.12.18.).
Жанна Логинова 21 декабря 2018, 18:54
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Победы, 49
Доброго дня!

прошу зафіксувати скаргу на роботу відділення №397 у м.Запоріжжя. 20.12.2018 я була вимушена провести майже годину в черзі, щоб сплатити рахунок в кассі. це було пов'язано з тим, що в данному відділенні працювала лише одна каса і незважаючи на живу чергу, касир позачергово обслуговував юридичних осіб. при цьому жодного оголошення, що юридичні особи обслуговуються поза чергою не було. навіть, якщо юридичні особи мають для банку особливе значення, то зробіть для їх обслуговування окрему касу, бо в іншому випадку, людина може провести пів дня в черзі, пропускаючи перед собою юридичних осіб. на мою думку, банк, як і будь-яка установа, повинен цінувати кожного клієнта, незалежно від операції, яку він хоче здійснити, чи розміру сумми, яку він залишає у банку.
я фізична особа-підприемець, яка повинна закрити магазин на невизначений час, щоб простояти в черзі у вашому банку. це зовсім не клієнтоорієнтовно з вашого боку.
також, хочу відмітити, що у керівника відділення не знайшлося навіть бланків встановленого зразка, щоб я могла залишити відгук та отримати належну відповідь на свою скаргу.
LizaZ 18 декабря 2018, 18:07
Отделение по адресу: Киев, ул. Шота Руставели, 38
Вирішила закрити рахунок в Укрсиббанку, так як мені не подобалась якість послуг — пару місяців тому помітила, що в мене кудись пробадає 100 гривень. Вирішила розібратись, пішла у відділення і мені там сказали, що це щомісячна комісія, її ніби-то повисили. Але по-перше, мене про це ніхто не проінформував, а по-друге, з моменту відкриття рахунку з мене стягувалась щорічна комісія в розмірі десь 500 гривень. Зараз же майже з початку місяця моя карта не обслуговувалась — як сказали мені на гарячій лінії, вона розмагнітилась і мені треба її перевипустити. У відділені ж мені сказали, що просто треба було щось поправити и мобільному додатку і все. Може я чогось не розумію, але як розмагнічення карти можна виправити через додаток? Вирішила рахунок взагалі закрити, вистояла чергу в касу, щоб отримати свої кошти, зо були на картці, заплативши при цьому ще й комісію (адже зняти гроші в банкоматі не могла, бо карта не працює). Підписала документи і пішла. До того ж менеджер не сказав мені залишити карту, щоб він її при мені розрізав, я про це йому нагадала і він неохоче її взяв. Вже майже півгодини після цього менеджер мені телефонує й каже, що я маю ще виплатити щомісячну комісію 150 гривень. В мене два питання. 1. Чому він мені це не сказав, коли я була у відділенні? 2. Чому 150 гривень??? Ще місяць тому було 100, чому банк мене знов не попередив про підвищення комісії?? До того ж, чому я маю платити комісію за обслуговування картки, якої по факту в цьому місяці й не було???
Stanislav Orishkevych 15 декабря 2018, 17:18
Отделение по адресу: Киев, ул. Княжий затон, 4
+ Хорошее обслуживание, низкие тарифы, интернет-банкинг не плохой
— Были небольшие проблемы с получение ключа. Нужен был старый браузер с поддержкой java аплетов. Потратил пол дня на это.
В вообще доволен банком. Специально выбирал частный банк (не хотел Приват или Ощадбанк)
17 декабря 2018, 10:43
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 17.12.2018).
smirnovanata smirnovanata 13 декабря 2018, 12:18
Отделение по адресу: Киев, ул. Московская, 15
Напишите в режиме работы отделения Укрсиббанка на Московской 15 время обеда. Пришла в 12-59 закрыли перед носом дверь.
Надежда Савчук 11 декабря 2018, 15:48
Отвратительная работа отделения Укрсиббанка по адресу Драйзера 30, не квалифицированные сотрудники! Проводять не верно идентификации, так что необходимо по несколько раз приходить. Кроме того что бы не работать придумали какуюто мнимую запись для обслуживания, что бы уходить пораньше домой.
13 декабря 2018, 15:16
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 13.12.2018).
Виктория Мельник 6 декабря 2018, 16:06
Отделение по адресу: Киев, пр-т Мира, 9
Жаль что нет 0 звёздочек для оценки. Открытие счёта было нужно было в связи с потерей платёжеспособности банка, где мы ранее обслуживались (ПАТ ВТБ Банк) Так как мы занимаемся импортом нам нужно было перевести контракт из ВТБ в Укрсиб. 21.11.18 отправили письма на перевод в оба банка. И тут началось… Валютный отдел Укрсиббанка начал показывать всю казуистику… 1)Проверка контракта — 7 ????? дней. Ну да ладно, то копия не та то в цвете, то печать не видно, напрвили запрос на перевод нашего контракта аж 28 ноября. С 27 ноября в ВТБ временная администрация. 6 декабря нам пришло подтверждение в системе клиент-банк о согласовании контракта и мы заказали валюту… Но оказалось что «валютчики» ещё усмотрели что у нас когда то был открыт счет в Укрсоцбанке (которого уже нет) и теперь нам нужно «перевести» контракт и оттуда. Хорошо хоть не надо справки из Сбербанка СССР.Позвонил в колл-центр: обещали перезвонить через 30 минут. Пропали. Резюме: хотите иметь головную боль, идите в Укрсиббанк
IlchukViktor 5 декабря 2018, 9:19
Отделение по адресу: Киев, ул. Лагерная, 38
12.11.18 прийшов лист про необхідність пройти ідентифікацію по приватному підприємству (+ дзвінок співробітника банку).

27.11.18 відвідав відділення й надав документи. Залишив відділення банку з відчуттям виконаного бюрократичного обов'язку.

01.12.18 (субота) отримав від постачальника повідомлення, що в зв'язку з неоплатою регламентного платежу автоматично отримую санкції.

03.12.18 (понеділок) з'ясовується, що рахунки заблоковані по причині проходження процедури ідентифікації й будуть блокування буде десь до 10-12.11.18.
Ніякої інформації про ліміт строку ідентифікації і тим більше блокування рахунків не отримували ні листом, ні по телефону, ні при наданні документів (могли б хоч завчасно провести платежі).
На спроби вирішити проблему у відділенні отримано: «не переживайте, це стандартна процедура».

Вирішили звернутись у підтримку банку.
У підтримці пояснили, що всі звернення та скарги по проботі відділення розглядаються самим відділенням (!).
Ідеальний бізнес-процес для зменшення кількості скарг.

Зрозумів, що скарга не допоможе. Мало того, тепер не впевнений, що 12.11.18 буде можливість працювати, так як рішення знову на розсуд відділення.

Розчарований рівнем сервісу й клієнт орієнтованості банку такого рівня, який рекламує європейські стандарті та «позитивні зміни».

Тому вирішли терміново відкривати новий рахунок в іншому банку, вносити додаткові фінанси для того, щоб можна було б працювати.

Відповідно бути клієнтом банку, для якого зупинення діяльності його клієнтів на 2 тижні є «нормою» бажання не має.
Геннадий 1234 3 декабря 2018, 20:00
Років десять назад, було взято валютний кредит в укрсиббанку.Не буду описувати саму процедуру.Дали без питань, так як приватний підприємець(порекомендували брати в валюті, бо меньший відсоток був).Виплачую його по графіку, хоча й долар вже й не по 5грн і відділення закрили в нашому містечку.За цей період було лише пару прострочок на декілька днів, так як приходиться їздити за 50км, до обласного центру.Меньше з тим.Наступив мій день народження(кругла дата, свято).Прокинувся зранку від звуку мобільного телефону.Прийшла смс.Біжу, лечу до телефону, в голові прокручуючи, хто ж першим із рідних чи знайомих поздоровив.Відкриваю:''Не забудьте погасити черговий платіж...«Хоча до дати погашення залишалось ще 10 днів. P.S. Приємно, що твій банк не забуває про тебе.
1georgiy 3 декабря 2018, 18:30
Отделение по адресу: Киев, ул. Андреевская, 7
1. Я как ФОП честно заработал деньги
2. Я предоставил все документы (договор, счет, акты, отчет ...)
3. «Фин мониторинг» Банка посчитал, что этого недостаточно
4. Я потратил много времени и много энергии и нервов на предоставление объяснений по моей деятельности, отвечая на абсурдные порой вопросы.
5. Банк без предупреждения заблокировал мои счета (как фоп, так и личны)
6. Я не имеею доступа к своим деньгам на личном счету и счету ФОП более месяца
7. Банк требует написать заявление о закрытии счета и обещает после этого перевести остаток на мой счет в другом Банке

Прошу порекомендовать что делать в этой ситуации — когда Банк фактически препядствует предпринимательской деятельности и создал мне массу неудобств, заблокировав доступ к счетам…

Что делать? Закрывать счет? Если так- нет ли рисков, что Банк не переведет мне мои деньги после закрытия счетов?
4 декабря 2018, 9:42
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 04.12.2018).
0673277786 28 ноября 2018, 12:01
Шановні клієнти УКРСИББАНКУ та майбутні потенціальні клієнти.
Якщо ви зібралися відкрити рахунки в цьому банку або і далі з ним працювати, прочитайте уважно цей відгук, особливо тим хто хоче відкрити рахунок.
Нашому підприємству заблокували рахунок, в зв«язку з тим що вчасно не подали документи на індентифікацію. Ця процедура відбувається кожного року і як подобається співробітники банку повинні про це повідомити підприємство. Але не в нашому випадку. Відділенню 141, на Діхтяревський,32 м. Києва це зробити було „западло“, набагато краще попити кров у клієнтів. Вони зіслалися на те, що телефонували керівнику, а їм не відпов.
Не вірю. Всі телефони, вказані в картках дійсні і навіть якщо по якійсь причині клієнт не відповів, потрібно повідомити письмово. Це не треба відправляти на електронну почту, а просто написати в клієнтбанк і все.
Ну коли це таке було, „вони ж банкіри“, це ми раби.
Тільки Ви шановні забули, не буде нас, а Вас. Це ми вам даємо свої кошти, а не беремо у вас.
Ну це була ремарка.
Після заблокування рахунку, вірніше як тільки ми зрозуміли що рахунок заблоковано, документи були подані.
Але й тут банк був на висоті. Начальника 141 відділення м. Києва на роботі не було. Касир взяла документи і сказала що вони будуть на обробці 6 банківських днів, так як немає начальника відділу і прискорити не можливо, прада номер телефону її дала. В телефонній розмові ( розпечатку розмови можливо заказати у оператора) начальник відділу повідомила, що її не буде цілий тиждень і замісника у неї не має, так що нам придеться чекати.
Це було 19.11.2018р.
Я 20.11.2018р. зателефонувала на горячу лінію. Без результатно.
Тоді написала відгук, про роботу банку, не вказуючи конкретно яке відділення. Написала голу правду. Банк відреагував миттєво. Звонили, виясняли, але нічого не було зроблено,. Одна пиль в очі.
Ну напевно начальника відділу все таки потурбували. Вийшовши на роботу в понеділок, це шостий банківський день (26.11.2018р.) пані начальник рішила красиво попити кровушки даль у підприємства.
До наданиї документів потребувався код доступу до Статуту ( 2 роки він був правильний, а цього разу номер реєстратора їй не сподобався і весь час спираючись на постанови Нацбаку). Надали.,,, при телефонній розмові запитала чи все що потрібно, кажіть зразу все надамо.
Відповідь — не знаю.
Таки да, не знала. На слідуючий день потребувала сканкопію паспорта і індетифікаційного коду. Попросила вислати сканкопії.
Дальше ще гірше. Потрібно скани завірені привезти до банку. Це ще не все.
Дальше потрібна Довідка про доходи директора і це все спираючись на накази Нацбанку.
Скажіть будь-ласка, а в постановах того ж нацбанку не має такої статті для співробітників банків як працювати з клієнтами.
А як банк працював раніше з нашими документами, якщо через 2 роки виясняється що не видно в свідоцтві реєстраційного номеру, а копії паспорта директора і його індетифікаційний номер не читаємі. А де ви були пане начальник рік тому, коли вам подавали очередний раз документи на індентифікацію? (Тут більше запитань чим відповідей)
Просто, ГАНЬБА БАНКУ.
Невже це політика Уксобанку.
Невже Керівнику банку не цікаво, як працюють його відділення.
Цей відгук написала не тому що в мене „крик душі“, а для тих людей, клієнтів які хочуть прийти до цього банку і відкрити рахунки або з ним працюють.
Будьде обережні. І мільон разів подумайте чи потрібен Вам такий банк.
Думаю, що начальник відділення це робить навмисне, Кінець місяця, рахунок заблоковано, а це все податки і не малі.
ГАНЬБА 141 ВІД. УКРСИББАНКУ м. Києва.
auto AllProject 22 ноября 2018, 17:55
20.08.2018 Был взят кредит на 12 месяцев.
Платил все вовремя.
26.10.2018 было принято решение полностью закрыть кредит.
Перед оплатой специально посмотрел в приложении банка какая сумма для полного закрытия кредита(там писалось сумма для примера — 16397)
Совершил два платежа 1) 26.10.2018 и 2) 27.10.2018 общим платежом на 16400
Деньги были зачислены на счет кредита 29.10.2018 В приложении писалось что деньги находятся в обработке 16400(Как потом выяснилось деньги обрабатываются до контрольной даты)
Сумма в 16400, писалась даже если выбираешь функцию в приложении «Погасить досрочно»
В итоге в контрольную дату 21.11.2018 оплаты смотрю Не оплаченно 568 грн + ежемесячные проценты!!!

Почему в приложении не было информации что вы не оплатили такую то сумму? Зачем оно тогда надо?
Почему в СмС после внесения суммы не пишется остаток?
Почему за несколько дней до контрольной даты не пишется сумма для полного погашения??

Интерфес приложения плохой!!!
Деньги обрабатываются долго — первый банк в котором все так хреново!!!
Служба поддержки не может ответить не на один вопрос!!!
Не в приложении не на сайте не пишется полная сумма для погашения кредита!!!

Не связывайтесь с этим банком, лучше берите кредит в любом другом банке но не в УКРСИБ!!!
Самый плохой банк в Украине!!!

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке