Жахливе обслуговування клієнтів

Nata0509 1 марта 2023, 13:01
Я знаходжусь на окупованій території України, банк заблокував мою зарплатну картку, не кредитну, а зарплатну, зв'язалася з ними через вайбер, бо відсутній зв’язок, щоб пояснили причину, на що відповіли, що не мають права розголошувати причину.Доступу до укрсіб онлайн немає, знову через відсутність зв’язку, обіцяли, що працюють над цим питанням, але ось уже пів року, а результату нуль! Чому я не можу скористатися своїми коштами? Чому інші банки зробили цю можливість, а цей не може? Як тільки нас деокупують відразу перейду в інший банк.

Sv5724
Sv5724
7 марта 2023, 8:02
Недобанк про який ви говорите, відкриває з/п карти, за домовленістю з роботодавцем. Мені поставили умови, при відкритті рахунку, що я не буду отримувати з/п, якщо не підпишу договір. Тобто підпис отримано методом шантажу. Відвязатись від непотрібного банку неможливо, вони підключають самовільно послуги, якими не користуються користувачі, та самовільно знімають за них гроші. Думаю що Вам буде важко відвязатись від цього недобанку, окрім того, вони могли з вашою картою робити що завгодно, поки у Вас не було до неї доступу.

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке