кредит

Tourist85 Tourist85
1 апреля 2014, 23:16
без оценки
как теперь погасить кредит если работа отделений на территории Крыма закрыты, звонил на горячую линию, там ответили чтобы произвести оплату нужно прибыть в ближайшее отделение в Херсон, живу в Севастополе.

Комментарии (3)

+
0
Fowler
Fowler
2 апреля 2014, 10:29
Fowler
#
… особенно если сумма платежа по кредиту — меньше стоимости билета до Херсона. Вообще башкой покосились…
+
0
060606
060606
2 апреля 2014, 21:38
#
Я их на … пошлю, если рискнут позвонить оккупантам
+
0
iamdimon
iamdimon
15 апреля 2014, 19:50
#
З 14 квітня УкрСиббанк BNP Paribas Group з незалежних від банку причин призупиняє роботу 18 своїх відділень у Криму. Водночас, у містах, де знаходиться основна кількість наших клієнтів – Севастополь, Сімферополь, Керч, Євпаторія та Ялта, – залишиться по одному відділенню банку.

Зробивши все для збереження роботи в Криму, УкрСиббанк, що входить до групи найбільших, прийняв рішення призупинити діяльність у регіоні.

Погашення кредитів буде доступним для кримських клієнтів у 5 відділеннях УкрСиббанку:

м. Керч, вул. Козлова, 1, відділення №619;
м. Євпаторія, пр. Перемоги, 47, відділення №618;
м. Севастополь, вул Леніна, 33, відділення №620;
м. Ялта, вул. Московська, 47, відділення №867;
м. Сімферополь, пр. Перемоги, 4, відділення №600.
Отримати депозити, здійснити керування коштами на поточних рахунках та ін. можна у відділенні УкрСиббанку №210, яке розташоване у Миколаєві по вул. Адмірала Макарова, 60-В.

Увесь спектр банківських операцій, серед яких управління рахунками, грошові перекази, відкриття депозитів та ін., як завжди доступний клієнтам через інтернет-банкінг, а також у відділеннях Миколаєва, Херсона, Запоріжжя та інших міст України.

Як відповідальний роботодавець УкрСиббанк виконає всі відповідні зобов'язання, передбачені законодавством України. Частина співробітників продовжать працювати в УкрСиббанку на території Криму або можуть бути працевлаштовані в інших регіонах України.

Будучи частиною міжнародної банківської групи BNP Paribas, УкрСиббанк підтверджує повне і своєчасне виконання своїх зобов'язань перед усіма клієнтами у повному обсязі. Банк безумовно буде виконувати усі свої зобов'язання відповідно до укладених договорів. Усі зобов'язання УкрСиббанку, у тому числі за платіжними картками, депозитами, рахунками та іншому обслуговуванню, є дійсними до повного виконання договірних зобов'язань.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться