Курс валют

Client44 Client44
3 марта 2014, 21:21
без оценки
Просто ганебний факт здирництва укрсиббанком на різницІ курсу валют.
Я здійснив декілька покупок через інтернет з оплатою в доларах, на день покупки долар коштував 9.4 грн…
але укрсиббанк вирішив порахувати покупки по курсу долара який встановився через 4 дня 10.7грн…
внаслідок чого на моєму рахунку утворився мінусовий баланс на 1600гр… ГАНЕБНИЙ спосіб заробітку
ВИ САМІ СПРАВЖНІСІНЬКІ ЗЛОДІЇ… ЯКІ НАГЛО ОБКРАДАЮТЬ ЛЮДЕЙ
ЗАЗНАЧУ ШО В ПРИВАТ БАНКУ НІЯКИХ МІНУСІВ МЕНІ НЕ НАРАХУВАЛИ ХОЧА ТАМ ТАКА САМА СУМА В ДОЛАРАХ ЗА ЗДІЙСНЕНІ ПОКУПКИ…
сума в гривнях списується по курсу долара НА ДЕНЬ ОПЛАТИ…
ВИМАГАЮ НЕГАЙНОГО СПИСАННЯ НЕГАТИВНОГО БАЛАНСУ ТА ПЕРЕРАУВАННЯ ОПЛАТ ПО КУРСУ ДОЛАРА НА ДЕНЬ ПОКУПКИ

Комментарии (2)

+
0
iamdimon
iamdimon
4 марта 2014, 21:15
#
В момент расчета картой в интернете сумма блокируется на вашем счету, при этом списание суммы происходит через несколько дней по факту подтверждения получателем средств успешности выполняемой транзакции (при этом списание средств будет произведено по курсу платежной системы Master Card или Visa в зависимости от типа Вашей карты, а не коммерческому курсу банка). В правилах пользования картами УкрСиббанка значится пункт
3.2.8. У разі якщо валюта операції, що проведена за допомогою картки (отримання готівки, оплата товарів тощо), відрізняється від валюти карткового Рахунку, конвертація суми операції у валюту карткового Рахунку (для блокування та подальшого списання з карткового Рахунку) виконується згідно з правилами МПС та внутрішніми правилами Банку, якщо інше не встановлено законодавством. Така конвертація відбувається з урахуванням курсів, що встановлюються МПС та Банком щоденно для обліку операцій, проведених за допомогою платіжних карток. При цьому такі курси конвертації можуть відрізнятися від курсів НБУ та/або курсів Банку, встановлених для здійснення операцій з купівлі/продажу/обміну валюти у відділеннях Банку, та заблокована на картковому Рахунку сума може відрізнятися від суми фактичного списання внаслідок зміни курсів конвертації.
+
0
sined
sined
5 марта 2014, 7:13
Денис, Луганск
#
Вот это все нужно обьяснять КЛИЕНТАМ! в момент выдачи карточек.Я тоже этого не знал.Автора вопроса поддерживаю.И только не надо писать — что незнание законов… и т д.Вы обязанны выдавать пособия по РКО.Памятки выдавать.Предупреждать и очень очень долго обьяснять КАЖДОМУ клиенту — как происходит списание.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться