ДЯКУЮ!

Oli4ka25 Oli4ka25
5 февраля 2015, 22:12
Також хотіла подякувати працівникам Оболонського відділення №52, за ввічливість, терпіння і витримку. Такий помітний контраст в порівнянні з працівниками ВАБа. Простояла в черзі за депозитом з 15:00 до 17:30 і за весь час не почула жодного поганого слова в сторону людей, хоча моментів для зриву було багато))) Навпаки, намагались все докладно пояснити, допомогти, ввійшли в положення людей, продовжили роботу понаднормово. Була приємно здивована. Ось таких працівників потрібно цінувати, ось з таких повинні брати приклад інші і ось таке має бути ставлення до людей в нашій країні! Гроші забрала всі до копійки, без проблем, дякую!

greenwitch
greenwitch
9 февраля 2015, 23:38
А Вы записывались по телефону, чтобы забрать депозит? на вторую половину дня? много ли было народу?
Oli4ka25
Oli4ka25
10 февраля 2015, 21:17
Так, попередньо зателефонувала, правда не відразу дозвонилась, а коли взяли трубку — перевірили чи я є в списках (потрібно назвати ід код), запропонували на вибір два відділення, я вибрала Оболонське, зареєструвалась в електронну чергу на другу половину дня (04.02.15), прийшла у відділення в черзі я була 13-ою, проте ще було багато людей які ставали в живу чергу раніше не дзвонивши. Але працівники відразу попередили, що в першу чергу по електронному списку а потім вже всіх інших. Тому раджу обов'язково телефонувати попередньо!