Укргазбанк повів себе як дрібний злодій!!!!!

Bogdan12 Bogdan12
22 января 2015, 19:42
без оценки
Укргазбанк встановив з 20 січня комісію в 30% за здійснені розрахунки гривневими картками за кордоном або в інтернеті, чи при знятті готівки. При цьому банк зняв комісію з трансакцій, що були здійснені 16-19 січня і люди навіть уяви не мали, що банк їх хоче 20 числа надурити. Жодних повідомлень від банку, жодної інформації на сайті — нічого.
При цьому банк забув, що при зміні тарифів за картковими рахунками (а підняття чи введення додаткової комісії — це зміна тарифів) він повинен проінформувати клієнтів не менш як за 15 днів, розмістивши інформацію хоча б на сайті банку.
Зміна тарифів на сайті банку зявилася лише 20 січня. До того часу — жодної інформації.
Тому шановний банк — або поверніть людям комісії, які ви стягнули, або напишіть — що УКРГАЗБАНК — ЗЛОДІЙ, А НЕ ДЕРЖАВНИЙ БАНК, і закони України Укргазбанку не писані!!!

Комментарии (1)

+
0
ace
ace
29 января 2015, 17:07
#
Ага, мне в службе поддержки сказали, что опубликования новых тарифов на сайте достаточно. При этом я каждый день должен заходить на сайт и сверять каждый пункт договора и тарифов на предмет их изменения с предыдущего дня. Вот так кидают, а мы тут на Приватбанк жалуемся. Госбанки оказывается тоже кидают! А на имидж им все равно наплевать, как и на своих клиентов…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться