Нововведення, які тільки заважають

bav53 10 июня 2024, 18:51
Отделение по адресу: Винница, ул. Ивана Бевза, 34
Сьогодні відвідав відділення банку у м. Вінниця, вул. Бевза 34. Зіткнувся з новим покращенням у роботі з клієнтами, а саме запровадженням електронної черги через QR-код.
На момент приходу в банк було три вільні оператори для фізичних осіб. Прибуло троє відвідувачів, яким сказали зареєструватися в черзі. Ми намагалися зробити це самостійно, але не виходило. Потім на допомогу прийшов один із операторів. Вона допомогла двом клієнтам, я ж продовжував спроби самостійно, але потім покинув і пішов до вільного оператора. Вона сама через комп’ютер зареєструвала мене у черзі. Після вирішення питання з оператором підійшов до однієї з трьох вільних кас і мене вже почали обслуговувати. В цей час до іншої вільної каси підійшла клієнтка, але їй сказали що згідно з чергою вона повинна йти до каси де обслуговували мене.
Такі покращення лише затягують час, змушують нервувати клієнтів. Не всі мають смартфони, які допоможуть зареєструватись у черзі, та й не зобов’язані відвідувати банк із телефоном. Такі нововведення не мають нічого спільного з покращенням роботи банку з клієнтами. Прошу відмінити ці нововведення

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Нововведення, які тільки заважають