Шахраї

При оформленні картки для отримання заробітної плати мені нахабно дали кредитну картку, пояснивши, що отримати зарплатну карту можна тільки разом з кредитною. При цьому її одразу активували. Одразу ж після отримання першої заробітної плати підняли кредитний ліміт на карті. Саме у цей час у мене захворіла дитина, тому була змушена нею скористатися. Потім мене звільнили з роботи, тому не було чим погасити заборгованість. Через кілька місяців я влаштувалась на роботу, де заробітна плата також виплачувалась у цьому ж банку. Оскільки у мене була прострочена заборгованість — банк одразу ж всю мою заробітну плату за півтора місяці забрав в оплату кредитної заборгованості. Нарешті я уже вийшла без прострченої заборгованості, очікуючи заробітну плату, оскільки у мене захворіла дитина — потрібні гроші на лікування. Але 03 чевня 2024 року отримала смс від банку про заборгованість у сумі 17.60 грн. (як виявилось — це нарахована пеня на мої штрафні санкції з прострочення заборгованості за квітень). Я одразу ж її погасила, щоб не було знову утримань із заробітної плати. АЛЕ, ОТРИМАВШИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ 03.06.2024Р. БАНК ОДРАЗУ Ж СТЯГНУВ З МЕНЕ ЩОМІСЯЧНИЙ ПЛАТІЖ З КРЕДИТКОЮ, ЯКИЙ ПОВИНЕН БУВ БУТИ ЗРОБЛЕНИЙ 25.06.2024Р, ПОЯСНИВШИ ЦЕ ТИМ, ЩО У РАЗІ НАЯВНОСТІ ПРОТРОЧЕНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ (ЯКУ Я У ЖЕ ОПЛАТИЛА) ВОНИ СПИСУЮТЬІ ЩОМІСЯЧНИЙ ПЛАТІЖ. Тепер мені треба оплатити лікування дитини, а я не маю на це коштів, тому що банк у мене їх забрав. УКРАГАЗБАНК СПЕЦІАЛЬНО НАРАХОВУЄ ЯКУСЬ ХОЧА Б МАЛЕНЬКУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОТІМ СПОКІЙНО РОЗПОРЯДЖАТИСЯ МОЄЮ ЗАРОБІТНОЮ ПЛАТОЮ. Нікому не рекомендую мати якісь справи з цими шахраями. Я тепер зрозуміла, що така картина буде щомісяця до моменту повного погашення заборгованості з моєю кредиткою. Якщо Ви маєте кредитну карту у цьому банку — будьте готові, що і Вашою заробітною платою також буде розпоряджатися банк, навіть, якщо вся прострочена заборгованість уже оплачена.

Людмила Кириленко
Людмила Кириленко
1 июля 2024, 16:36
Настав новий місяць, дата отримання заробітної плати, і з мого рахунку знову списані кошти. Тільки цього разу не було простроченої заборгованості. Один відгук я написала сьогодні, проте його видалили, тому пишу тут. Можливо комусь буде корисна цяінформація. На гарячій лінії мені повідомили, що у них такі правила. НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЩО ДАТА ОПЛАТИ 25 ЧИСЛО МІСЯЦЯ. Тому хочу попередити всіх, хто планує співрацю з даним банком: БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ТОГО, ЩО БУДЕТЕ ПОЗБАВЛЕНІ ПРАВА РОЗПОРЯДЖАТИСЯ ВЛАСНИМИ КОШТАМИ НАВІТЬ, ЯКЩО ПРОСТРОЧЕННЯ ПО КРЕДИТУ НЕМАЄ, А ДАТА ОПЛАТИ АЖ В КІНЦІ МІСЯЦЯ. СВАВІЛЛЯ БАНКУ НЕ МАЄ МЕЖ!!!

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке