Дистанційне закриття рахунку — жах!

RebusNik 18 мая 2024, 14:01
Дистанційно закрити рахунок — це цілий квест для людей з купою вільного часу і стальними нервами. Так, не у всіх банках є така послуга. Але ж і мало таку послугу просто придумати, треба довести до толку її реалізацію.
Отже, було це отак: подав на сайті заявку про дистанційне закриття непотрібного мені рахунку. Дистанційно, бо служу, перебуваю у зоні бойових дій. І замість того, щоб зосередитись на задачах, то ще маю пам’ятати, що треба на картку закидати щомісячну плату за користування. Мені скинули на електронну пошту інструкцію. Наче все просто та легко: робиш по інструкції, відправляєш лист-відповідь і все. Ні! Не все! Не так: байдуже, що заява підписана електронним ключем, треба ще обов’язково з підписом фізичним (хоча в інструкції чітко вказано було, що не потрібно). Та й не кожен документ окремим файлом треба надсилати, а виключно одним архівом. Тому прислали УТОЧНЕННЯ до інструкції. Відпрашуюсь в командира, їду за 20 км до найближчого принтера, друкую, підписую, роблю знову все по інструкції (з уточненням), відправляю. Хух, все! НІ — не все! Не так. Треба окремо архів із заявою, і окремо архів з додатками. А ввечері був обстріл, потім виконання задачі — нерви вже не ті. Що робити? — Написав листа, а в ньому нахамив. Дивно, але вже не треба окремими архівами. Вже домовляємось про дату й час відеоверифікації. Знаходжу час, можливості. Зідзвонились по відео. Показав документи, на камеру сказав, що треба було. Ну, все. Все? — Нє, не все! «На відеозаписі були підвисання, тому треба все наново» — отакий лист мені надійшов. І, головне, відео тобі ніхто не покаже, щоб ти сам перевірив. Отак, вір на слово!
Коротше, дуже не раджу з цим «бАНКОМ» зв’язуватись. Коли банку щось треба (типу — поновити дані, заповнити якийсь запитальник, подати відомості про доходи), то ти хоч лопни, хоч все покинь, але дай. А от як тобі треба, то це твій клопіт. Бач, що надумав — рахунок закрити. Це ж нечувана нахабність! Пофіг, що ти там воюєш, когось-там захищаєш. Вони, бачте, бАНК. Не раджу мати будь-яких справ із ним.

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Дистанційне закриття рахунку — жах!