Попытка возврата денег

svsvsvsv 19 января 2023, 11:13
Ошибочно был сделан перевод личных средств 15 01 2023 г. из Приват банка на карту клиента Укргазбанка, деньги предназначались ребенку который находится в другой стране и заболел.Все попытки вернуть средства разбиваются то ли об некомпетентных людей которые работают на горячей линии то ли от наплевательского отношения к людям, которые пиняют на приват, а приват говорит «мы деньги уже перевели и не имеем доступа для дальнейшего возврата», на что работник Укргазбанка как биоробот повторяет обратится в приват …
Укргазбанк
20 января 2023, 10:29
Добрий день! Миколо, зазначена Вами у заявці картка отримувача (бін карти 535432) не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована АТ «Укрсиббанк».

19 января 2023, 13:35
Так отож ЦЕ Все з 'Повагою та Поразумiнням' до кожного клiєнта…

А менi (громадянцi Ізраїлю) оцi нелюдi ВЗАГАЛI заблокували валютний рахунок та Вжэ ВОСЬМИЙ Мiсяц розповiдають байки як вони Опікуються своєю репутацією та цінують Кожного клієнта…, замiсть того щоб Вирiшити проблему.
ВПЕВНЕНА ЩО через декiлька днiв Вже увесь Свiт буде читати ПОДРОБНУ Iсторiю знущання оцiх негiдникiв з мене.
svsvsvsv
svsvsvsv
20 января 2023, 15:16
Шапито продолжается,ответ банка-«Добрий день! Миколо, зазначена Вами у заявці картка отримувача (бін карти 535432) не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована АТ «Укрсиббанк».

Очень интересно покажите мне и другим людям где в этом словосочетании «Отримувач
Банк одержувача
JOINT STOCK BANK UKRGASBANK
Код банку КРЕДИТ pax. №

есть -«Укрсиббанк» ???
20 января 2023, 23:06
Это ещё не шапито, шапiто будэ коли мiжнародна спiльнота буде читати ПОДРОБНУ Iсторiю знущання (з червня2022 по сiчень2023,доки що) оцiх негiдникiв з мене.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня