не відкривається депозит в застосунку, підтримка —

panoleg08 1 декабря 2022, 13:55
30.11 намагався відкрити депозит в застосунку. Під час згоди з умовами розміщення депозиту вискакує помилка «Помилка. Щось пішло не так … «. Майже 3 години спілкування з підтримкою нічого не дало, скрін помилки висилав, все пояснював. Сказали передадуть спеціалістам і мені відзвоняться.
На наступний день мені передзвонили і повідомили, що запитів на відкриття депозиту немає. Тобто в службі підтримки до сих пір не змогли зрозуміти, що якщо вискакує помилка при оформленні, то запиту у них на відкриття депозиту звісно немає. кажуть що в мене погане зєднання інтернету, хоча воно чудове і перевірене з декількох місць.
Я не знаю, що за спеціалісти там працюють, що за тригодине пояснення суті проблеми, надання скрінів де саме помилка, вони невзмозі вирішити проблему в їх застосунку, а здатні тільки стрілки на клієнтів переводити. І так, дякую що я не встиг в поточний місяц відкрити валютний депозит.
Укргазбанк
5 декабря 2022, 11:36
Доброго дня, Олеже!
Банком проаналізовано надану Вами інформацію та встановлено, що з технічних причин відкриття депозиту через мобільний додаток «ЕКО-Банк» 30.11.2022 не відбулося. Наразі, помилку усунуто, система функціонує в штатному режимі.
Приносимо вибачення за завдані незручності та сподіваємося на Ваше розуміння.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / не відкривається депозит в застосунку, підтримка —