Махінації з видачею валютного депозиту

Відкрили сім'єю я і мій чоловік валютний депозит в USD. Термін закінчення депозиту 05.11.2022р. (субота). Завчасно 02.11.2022року зателефонувала до відділення м. Бровари бул.Незалежності 2 із заявою про відміну пролонгації депозиту та замовленням коштів для отримання депозиту. Працівник банку в телефонній розмові запевним мене, як клієнта, що пролонгація знята і кошти замовлені. 07.11.22 ми прийшли в банк щоб отримати кошти по депозиту на що працівник банку мені повідомив, що депозит був успішно пролонгований 05.11.2022р. На всі мої зауваження, що я телефонувала, замовляла і мене було завірено, що пролонгація знята відповідь одна — нічого не знаємо, звоніть на контакт- центр. На контакт- центрі відповідь також цікава: вони не знають чому була не знята пролонгація, розбирайтесь із відділенням, депозит пролонгований, нічого не можемо вдіяти. Кругова порука. На мої зауваження, що я відмовилась пролонгувати депозит, що мені вкрай необхідні дані кошти, і що дані кошти були замовлені в касі банку, тільки здвигання плечима і ніякої відповіді а також шляху вирішення ситуації. Така сама проблема і з депозитом мого чоловіка. Тобто нашу сім'ю в один і той же день банк 2 рази шляхом свідомого обману чи халатності позбавив двох депозитів. Прошу розглянути керівництвом банку дану ситуацію і вирішити питання щодо відміни пролонгації наших депозитів.
Укргазбанк
9 ноября 2022, 9:29
Доброго дня, Ларисо.
Вами розміщено у банку депозит з можливістю автопролонгації (автоматичного продовження строку зберігання коштів). Продовження строку зберігання коштів відбувається автоматично у випадку не витребування вкладником свого депозиту шляхом подання заяви про витребування депозиту, наданої до відділення Банку у письмовому вигляді або за телефоном контакт-центру 0-800-309-00-0 до дня закінчення строку зберігання коштів та за умови, якщо на момент закінчення строку зберігання коштів в банку діє відповідний вид депозиту з можливістю автоматичного продовження строку зберігання коштів (пп. 4.4.3 Правил https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravil_obsl_130622.pdf).
Оскільки Вами не було здійснені вищезазначені дії, продовження строку зберігання коштів відбулося автоматично.
Враховуючи, що можливість дострокового повернення депозиту не передбачена Вашим договором, продовжуючи його строк дії банк діє в рамках договірних відносин.

Лариса Резаненко
Лариса Резаненко
9 ноября 2022, 13:32
Дякую представнику банку за відповідь. Але проблема не в тому, що я не зверталась за відміною пролонгації. А в тому, що працівники Броварського відділення банку в телефонній розмові мені не повідомили, що пролонгація може бути знята 2 шляхами: або поданням письмової заяви, або телефонним дзвінком на колл-центр. Якби мені про це повідомили, я б обов’язково зателефонувала на колл- центр. Це дуже просто і легко. Але мене завірили під час дзвінка до відділення, що пролонгація знята і кошти замовлені. Тобто під час мого телефонного дзвінка мене просто обдурили. Тому банк безпідставно пролонгував депозити моєї сім'ї і мало того мене ж звинувачує у невиконанні своїх же вимог. Проблема виникла саме завдяки некомпетентності ваших співробітників під час спілкування із клієнтами. Прошу відмінити пролонгацію депозитів на підставі мого звернення.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Махінації з видачею валютного депозиту