Банк підтримує шахраїв

Альона Ос 17 октября 2022, 10:54
Нещодавно відправила кошти на карту, як потім виявилось — це були шахраї. Номер карти 5354 2873 1100 7490
У моїй квитанції чітко зазначено мфо та назву Укргазбанку. мфо 320478
Звернулась на гарячу лінію банка, щоб зафіксувати факт злочину (щоб банк якось відреагував), але у відповідь почула: «ми таку інформацію не фіксуємо». Моє питання: чому банк не хоче реагувати на такі ситуації, як мінімум фіксувати і перевіряти скарги?
Недовіра до Вашого банку зросла
Навіть якщо Ви в черговий раз не визнаєте номер карти — оцінка обслуговування все одно об‘єктивна!
Укргазбанк
19 октября 2022, 11:57
Добрий день! Зазначена у Вашому повідомленні платіжна картка не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк».
Додатково зазначаємо, що BIN 535428 був замовлений АБ «УКРГАЗБАНК» і наданий в користування АТ «Комерційний Індустріальний Банк» для подальшої емісії платіжних карток, тому у відкритих джерелах інформації BIN 535428 (перші 6 цифр номеру карти) зазначається як BIN АБ «УКРГАЗБАНК», хоча фактично використовується іншим банком — АТ «Комерційний Індустріальний Банк».

OleksandraB
OleksandraB
18 октября 2022, 15:44
Вітаю! А в мене є нарікання, я теж замовила товар, оплатила на цю ж карту, що ви написали, але ні товару і грошей я не отримала! Натомість сторінка цього інтернет-магазину видалена? Поясніть, а для чого видаляти сторінку? Чи ви хочете сказати, що конкуренти даного інтернет-магазину теж використовують цю карту? Не знаходите щось дивного?
18 октября 2022, 15:44
Яким постійним покупцем, що ви несете. Просто звичайний підставний комент проплачений.
Робила замовлення в інтернет магазині в інстаграмі folisyraine (не знаю під якими ніками вони ще працюють), скинула оплату на карту 5354 2873 1100 7490, на цьому все закінчилося, ні товару ні грошей, ще й їх акаунт у блоці. Хто побачить це, НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПЕРЕВОДІТЬ ГРОШІ НА ЦЮ КАРТУ 5354 2873 1100 7490 ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
18 октября 2022, 16:16
Написала заяву до кіберполіції! Це зайняло 5 хвилин, давайте допоможемо іншим і прикриємо хоча б цього шахрая. Напишіть також заяву🙏🏻
18 октября 2022, 17:27
Надайте хочь якісь підтвердження своїх слів стосовно замовлень
Я Вам писала у приватні повідомлення — відповіді нуль:)
18 октября 2022, 19:10
Також якщо що , написала заяву до кіберполіціі на номер вашої карти , дала скрини переписки , завтра поїду до відділення банку , у якому створено вашу картку) мені дуже повезло , у моєму місті якраз є відділення КІБ , і напишу також заяву що ваша карта шахрайська , і завдяки ній проводяться шахрайські операції) встигніть зняти гроші з картки , поки її не заблокували
alex1814
alex1814
18 октября 2022, 18:36

Ви хто така, що мені потрибно вам відповідати ? Це це ви ллєте на людину звинувачення і наклеп . Це Ви реєструєтеся різними логінами , щоб створити враження, що безліч людей постраждало і скаржаться, а не ви одна .

Де хоч один доказ від вас ???

Ви знаєте , що картка яку Ви вказали навіть не відноситься до Укргазбанку. ? Ви навіть в цьому нахабно збрехали. У вас брехня на брехні і брехнею поганяє

Буде дуже справедливо коли поліція приверне вас за наклеп
18 октября 2022, 19:05
Господи , та схаменіться вже , і йдіть створювати нову картку для вашого бізнесу шахрайського , тому що якщо хтось буде шукати в гуглі цей номер картки , то побачить відгук про те , що ця картка -це карта шахраїв 5354 2873 1100 7490
OlhaAdam
OlhaAdam
19 октября 2022, 8:40
А хто буде позивачем до суду за наклеп? Має бути позивачем той, на кого зведено наклеп. То що, це на тебе «зводять наклеп», ти власник цього кидалова? А, ще є питання про людину. Яку саме людину? Бо нам всім давали інше ім‘я власника карти. Ти про яку саме людину говориш? Брехня, це магазин який у час війни вирішив наживатись на людях. Не переживай, тебе і в Британії знайдуть і притягнуть до відповідальності) Це ж ти розводиш людей, чи не так?))

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня