Заблокували рахунок і не віддають гроші

Єгор Тітаренко 16 октября 2022, 16:29
Закинув гроші на цей треклятий банк, тепер не можу ані зняти, ані переказати ці гроші куди небудь, оператор каже рахунок заблокований і треба їхати у відділення банку де відкривали рахунок. Це під час війни? Я не можу онлайн підгрузити документи? Просто взяли і заблокували гроші, найгірший банк серед усіх, НЕ КОРЕСТУЙТИСЯ ЇМ!
Укргазбанк
21 октября 2022, 8:57
Доброго дня.

Банк готовий врегулювати Ваше питання шляхом проведення відеоверифікації. Просимо зареєструвати заявку для проведення відеоверифікації на офіційному сайті банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/eco-creditka/.

16 октября 2022, 17:50
Доповню відгук, що саме сталося, я оновив паспорт, але банк ніяких повідомлень про необхідність актуалізації даних мені не присилав. І про те що мій рахунок заблоковано мені також не повідомили. Я нажав кнопку поповнити рахунок у додатку Укргазбанк у і все це працювало, вони дали мені успішно поповнити рахунок через Гугл пей. А потім одразу відмовили у поверненні ціх коштів на рахунок звідки поповнив або якось їх зняти. І просять приїхати у відділення де я відкрив рахунок для уточнення даних. Але я находжуся за кордоном, я відкрив свій рахунок за кордоном, тому що у банку є можливість онлайн відеоверіфікації. А от можливості оновлення даних у них немає, і тепер мені заблокували рахунок і всі мої кошти, а я зараз не можу банально піти у магазин купити хліба!
Ukrgasbank
Ukrgasbank
21 октября 2022, 8:58
Доброго дня.
Банк готовий врегулювати Ваше питання шляхом проведення відеоверифікації. Просимо зареєструвати заявку для проведення відеоверифікації на офіційному сайті банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/eco-creditka/.
22 октября 2022, 23:41
Вже приїхав до України та у понеділок піду до найближчого відділення газбанку для врегулювання питання. Якщо все буде гаразд заявку закрию. Дуже добре, що банк надав мені можливість пройти відеоверіфікацію онлайн, але чому, доки людина не напише скаргу на Мінфіні, нічого не рушить з мертвої точки? Коли я тричі дзвонив на гарячу лінію і двічі писав у чат підтримки, чомусь усі вони запевняли мене в тому, що їхати до відділення треба обов’язково, а якщо такої можливості немає, то альтернатив тут ніяких. Сервіс який не працює без скарг — поганий сервіс

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Заблокували рахунок і не віддають гроші