Обережно, аферисти!!! 5354287311007490 Кондратюк Олена

Irina181995 14 октября 2022, 6:11
Особа, влаштувала тижневий розпродаж на товар, на своїй сторінці магазину в соціальній мережі. Після чого, отримавши кошти мої, та здогадуюсь скільки ще було таких людей, заблокувала сторінку. По виведеній квитанції оплати, це клієнт банку «Укргазбанк». Звертались на гарячу лінію банку, зв‘язатися з оператором не можливо, а бути точніше така функція взагалі відсутня.
Укргазбанк
17 октября 2022, 9:56
Добрий день. Зазначена у Вашому повідомленні платіжна картка не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк».

14 октября 2022, 9:04
Так это банк или аферист украл ваши деньги ? Если это аферисты, то непонятно за что вы банку «единицу» поставили. П.С . А зачем вы деньги вообще наперед давали? Вы что? Не знаете, что это самая распространенная модель «кидалова»?
14 октября 2022, 9:29
Якщо Вам не зрозуміло, за що «единица» прочитайте будь ласка ще раз текст стосовно банку. Так як послідовність дій потребує зв‘язуватися з банком для попередження шахрайства, то в цьому випадку зв‘язок з банком відсутній. п.с. Ви банк? Можливо центр надання послуг? З чого Ви взяли, що я потребую вашої думки?
Єгор Тітаренко
Єгор Тітаренко
16 октября 2022, 18:37
А зачем вообще банки тогда нужны? Основным отличием централизованных финансовых систем от децентрализованных как раз и является наличие ответственно лица, центрадизованность принятия решений и возможность поворота транзакций вспять. А тут как раз обратная ситуация. Впрочем без обращения в полицию и последующего решения суда ни о чем таком речи быть не может.
SergeyNina
SergeyNina
14 октября 2022, 9:25
Свяжитесь с продавцом другими способами возможно у продавца блокнули страницу по жалобам ботов . Если товар не отправят на протяжении двух недель то заявление в полицию и в банк с которого вы платили.
14 октября 2022, 9:26
14 октября 2022, 18:43
Добрий вечір! Також стала жертвою даного продавця — магазин шахраїв називався folisyraine. Картка цього банку з номером 5354287311007490
Прізвища та ім'я, начебто, Тарасюк Іванна
Відправила кошти за сверт «зі знижкою», через кілька днів вирішила уточнити з приводу дати відправлення — сторінки більше немає!
14 октября 2022, 18:59
«Добрий вечір! Також стала жертвою даного продавця»

И чисто по случайному стечению обстоятельств вы сегодня зарегистрировались именно для того, что бы первым же комментарием «подтвердить» правоту автора отзыва
Вы еще раз под десятью — двадцатью логинами зарегистрируйтесь и подтвердите, что вас «тоже обманули» Это будет выглядеть еще весомее

Ну, а если серьезно — то откуда и мы читатели, и банк может знать, что автор этого отзыва не врет и не клевещет по каким то причинам?

Есть компетентные органы туда и обращайтесь. Полиция для этого есть. Нет же — как тараканы лезут на экономический сайт
14 октября 2022, 19:14
Якщо вам нема, що робити — зараз країна потребує у волнтерах, гімна ж і так вистачає. Бог вам суддя, але ви не забагато на себе берете — судити інших? Я не до вас зверталася, шановна Лолітка1817 — дуже не підозріло, до речі.

Щоб вам було не так страшно спати вночі — так, я зареєструвалася саме тут і саме зараз, бо через номер карти намагалась вийти на бодай якусь інформацію щодо шахраїв і побачила коментар на даному порталі. Інтернет — суспільний простір, якщо вам щось не подобається — видаляйтесь. Але вам, здається, більше немає, що робити, окрім як відповідати на коментарі незнайомців цілодобово. Або можете піти повчити українську, буде корисно.
14 октября 2022, 19:51
«бо через номер карти намагалась вийти на бодай якусь інформацію щодо шахраїв і побачила коментар на даному порталі.»

Я сейчас тоже только что провел небольшое расследование — взял и тоже проверил в интернете номер карточки (5354287311007490) этого якобы афериста . И ввел я этот номер по всем поисковикам браузеров - гугл, опера , эксплоер, мазила. И ЗНАЕТЕ ЧТО УВИДЕЛ ???

И увидел , что упоминание номера карты этого «афериста» нет нигде кроме… вот этого отзыва на этом сайте. .Знаете , что это означает ??? Это означает, что НИГДЕ кроме этого сайта и этого отзыва никто не обсуждал , что хозяин данной карты аферист. Как же так получилось , что этот аферист обманул кучу людей и нигде на просторах интернета не обсуждались его «похождения»

А может вывод гораздо проще- что вы просто оклеветали человека?
16 октября 2022, 0:16
Вам делать нечего? Вот я оказалась в такой же ситуации. И знаете как я нашла таких же людей как я? Вбила просто название Инстаграм этих самозванцев. 5 дней назад заказала там свитера. Распродажа и т. д. Реклама в инсте была, 140 тысяч подписчиков. Прошло три дня, захожу на страницу, а она заблокирована. Зашла с других аккаунтов, а этого магазина просто нет ! Прежде чем рассказывать, что мы здесь собрались обсырать и называть кого-то просто так аферистами сами разберитесь в ситуации.
jtretyak2709
jtretyak2709
14 октября 2022, 19:51
Данному пользователю Лолику явно абсолютно нечего делать. Куда не зайду везде его комментарии в достаточно грубой и оскорбительной форме. По всей видимости диванный эсперД. Уже неоднократно на него жаловалась.
22 октября 2022, 19:58
Стала жертвою цього «магазину» ще у вересні, щоправда кидала гроші на іншу карту 5354 2873 1102 5799 Дорошенко Людмила. Також з’ясувала, що раніше цей «магазин» мав назву Zolorona, а власницею карти вказували Савченко Євгенію. Ця інформація мені ніяк не допомогла, гроші я не повернула, але можливо допоможу комусь уникнути такої ж ситуації, тому вважаю за потрібне розповсюдити цю інформацію в Інтернеті.
14 октября 2022, 18:47
Треба залишити заяву на сайті кіберполіції — чим більше заяв, тим більша вірогідність актвного розгляду. Залишіть заяву про шахрайство та вкажіть номер карти, будь ласка. Я це зробила.
15 октября 2022, 12:06
Чи можете підказати як залишити там свою скаргу? Теж стикнулась з цим бісівським магащином.
15 октября 2022, 12:05
Вітаю, та сама ситуація! Зв’язувалась з укргазбанком тихо і глухо. Це шахрайство! Хочу вивести цього горепродавця на чисту воду.
16 октября 2022, 0:18
Здравствуйте. Такая же ситуация. Представляю сколько нас таких. Без понятия что делать, тоже связывалась с этим банком. Никакого ответа я не получила. В шоке и разочарована. Хочу найти этих «умных людей» и высказать) как можно заниматься таким, зная, какая ситуация сейчас. Просто животные!
16 октября 2022, 0:20
И еще, они мне указывали имя Тарасюк Иванна))
Яна Вакула
Яна Вакула
16 октября 2022, 1:44
Вітаю, теж зіткнулась з цими аферистами.Замовила речі, магазин Folisyraine.Написали ,що через ситуацію в країні відправлення 4−5 робочих днів.Пройшов тиждень ,зайшла на їхню сторінку в інстаграмі,а її просто вже нема (користувача не знайдено пише).Номер карти був Карта для оплати: 5354 2873 1100 7490 Мандрик Ольга Тільки зараз розумію як дивно вони відписували.Замовила речей на чималу суму.Просто невіриться ,що в такий час люди здатні на таке .Хочеться провчити цих шахраїв.Буду теж писати заяву в кіберполіцію!
16 октября 2022, 3:19
Тоже был заказ в этом магазине Карта для оплати была : 5354 2873 1100 7490 Тарасюк Іванна Так шо , заяве быть
16 октября 2022, 9:07
Какое совпадение))) Нигде об этом аферисте не было известно. А тут вдруг одна публикация на этом портале и куча «потерпевших» набежало))))
Но что самое странное — все только зарегистрировались и все только для того, что бы рассказать как их обманул этот продавец)))

Но скорее всего — все намного проще — один и тот же человек регистрирует кучу логинов и делает «накрутку» . Это так бросается в глаза.

Как-то это еще больше убеждает, что автор отзыва сводит какие то счеты с владельцем карты и хочет его оклеветать
16 октября 2022, 15:07
Более странно , когда один Лолик защищает одну контору
16 октября 2022, 16:42
А может вы и есть эти *** которые устроили распродажу? Желаю вам быть добрее и перестать распостранять непонятную информацию!
22 октября 2022, 20:07
А Вам не приходило в голову, що вони просто змінюють назву магазину та номер картки? Я, наприклад, замовляла одяг там ще у вересні, мені дали іншу картку і інше ім'я, але назва магазину та ж сама, а ситуація ідентична. Якщо цікаво — номер карти 5354 2873 1102 5799 на ім'я Дорошенко Людмила. Також з’ясувала, що раніше цей «магазин» мав назву Zolorona, а власницею карти вказували Савченко Євгенію.
23 октября 2022, 18:45
Я теж так думаю. Саме тому багато підписників на сторінці. І сторінка ведеться з 2019 року. Доречі, заходила в історію сторінки, там локація Британія. Це означає що люди, які ведуть сторінку зараз у Британії.
Галина Бежнар
Галина Бежнар
16 октября 2022, 12:40
Я також відправила кошти на цю карту! Заяву в кіберполіцю вже написала, рахую це єдине, що можна зробити. Дуже шкода, що так сталось, але це досвід хоч і неприємний! Думаю, що таких лохотронщиків багато на просторах інстаграму, тому тепер тільки післяплата!
17 октября 2022, 17:36
Я також повелась на цей магазин.
Відписували нормально, привітно, без помилок (що часто характерно для шахраїв)
До сьогодні сподівалась що сторінку зламали та скоро я отримаю відповідь, а зараз от вбила назву магазину у гугл і отримала це посилання.
Дуже шкода :(
Дані шахраїв:
5354 2873 1100 7490
Кондратюк Олена
moRsey9
moRsey9
27 октября 2022, 2:11
Тоже отправила деньги (смотрю магазин вроде давно существует, подписчиков много, еще и реклама их везде вылазила ((5354 2873 1100 7490 Мандрик Інна
Кто-то что-то новое узнал?
klym5586
klym5586
30 октября 2022, 18:59
Здравствуйте, покупал на олх резину хотел наложкой , но поговорил что отправить только по предоплате за пересылку в итоге объявление удалили через несколько часов в Вайбере тоже не отвечает и телефон не берет . Есть запись разговора номер карты и на кого карта и фото. В Вайбере данные удалил, но я заранее скриншот сделал и по переводу есть данные . Клиент Укргазбанк 5355086028865185 Riabchuk Igor. Вот такие данные он дал для перевода . Есть и телефон фото и аудиозапись, можно как-то в банк заявить о блокировке его карты или заявить о шахрайстве или обращаться в киберполицию?
Яна Басараба
Яна Басараба
8 ноября 2022, 1:13
Доброго вечора Така ж ситуація назва магазину Folisyraine Карта для оплати була ось ця !!! 5354 2873 1100 7490 Тарасюк Іванна Теж пишу заяву в поліцію, я думаю такі аферисти мають нести покарання, не можна забувати таке, бо в подальшому постраждає ще більше людей Тим паче під час війни, розводити людей які і так опинилися у скрутній ситуації це низько! Бачу справа дійсно масштабна, тому знати цих шахраїв і притягти до відповідальності можливо!!! Зараз наші СБУ і інші правоохоронні органи працюють як ніколи плідно !!! Дівчатка хто постраждав Давайте створимо чат і об'єднаємось ?
8 ноября 2022, 12:39
Я за! Писала заяву у кіберполіцію, вже відкрито кримінальне провадження. Давайте спишемось тут в особисті повідомленн, обміняємось номерами?
maslinka777
maslinka777
8 ноября 2022, 19:27
Зробила в магазині замовлення 9 жовтня, сторінка була видалена уже 12 жовтня.
14 жовтня залишила заяву в кіберполіцію і трохи згодом у слідчого підписала всі протоколи зі скрінами, даними і квитанціями.

До речі гуглила назву магазину до замовлення, не було ні слова в мережі. А сьогодні перед візитом до слідчого погуглила ще раз — а тут от така краса, аж не можу пройти повз і змовчати.
Карта 5354 2873 1100 7490 Мандрик Інна.

Зараз моя справа разом із 4 іншими заявами на цей же магазин Folisyraine йде в суд. Я не з тих, що «а, начхати», хоча чоловік і говорив забити, не витрачати сили і нерви.
Сильно сподіваюсь, що цю хитрожопу тварину вичислять чисто за її манеру спілкування, оце її лицемірне «Слава Україні, мирного нам неба» і т.д.
17 ноября 2022, 20:53
Клас! Мене поки не викликав слідчий, але кримінальне провадження вже відкрите 😊 Теж дуже хочу щоб саме за це «Бережіть себе 🇺🇦» вони відповіли перед законом і людьми. Якщо маєте бажання-напишіть мені. Ми зараз створимо бесіду в тг, будем спілкуватись у кого на якому етапі справа

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Обережно, аферисти!!! 5354287311007490 Кондратюк Олена