Не зрозумілі речі з комісіями

SviatoslavH 22 сентября 2022, 13:35
Вже писав відгук нижче але мабуть поспішив натиснути «проблему вирішено» адже проблеми тут не закінчуються. Минулого разу мені так і не вдалося отримати готівку тому що при зверненні до відділення мені вказали що для отримання коштів необхідно сплатити 1% комісії. При відкритті карти в тарифах було вказано що з валютних карток зняття коштів без комісії. Вирішив дізнатись в підтримки про зміни в тарифах. Останні тарифи від 15.09.2022. І там вказано що як і раніше зняття з валютних карт не тарифікується. Відповідь підтримки була такою що мені необхідно дізнатись саме в відліленні банку згідного якого пункту було нараховано 1% комісії. Але вже якось не було бажання цим займатись.
Через деякий час вирішив поповнити своєю валютною карткою через гугл пей картку іншого банку. Спочатку була списанна сума без комісій, потім була зписана банком комісія в розмірі близько 2%(в випискі взагалі не відображається це списання). Заходжу в тарифи. Єдиний тариф який там є це те що переказ коштів з рахунку на рахунки в межах України і закордон 0.7% min 30 eur/usd (я так розумію маєтьсяна увазі саме swift). Цікавий момент, при розрахунку через гугл пей операція не проходила до того як не змінив ліміти в категорії саме «купівлю товару» а не «переказ з картки на картку». Тобто спочатку все проходить без комісії як розрахунок карткою, а потім вже банк змінює категорію на переказ з картки на карту і списує комісію 2%. Питання до банку, в двох вище описаних ситуація комісії які нараховує банк не відповідають комісіям які є в діючих тарифах банку, чому клієнтів про ці комісію не сповіщують?
Укргазбанк
27 сентября 2022, 17:48
Доброго дня, Святославе!
Щодо отримання готівкових коштів в іноземній валюті у відділенні банку повідомляємо, що відповідно до Вашого тарифного плану, наразі, дана послуга є безкоштовною.
Щодо операції з поповнення картки іншого банку повідомляємо, що комісія за дану операцію банком не утримувалася. Причина, через що сума ініційованої Вами операції відрізняється від суми списаних коштів з Вашого рахунку, у тому, що дана операція є міжнародною та проводилась Вами у валюті євро за допомогою картки MasterCard. У відповідності до п.п.3.2.2.18.2 публічних Правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravil_obsl_130622.pdf) за міжнародними платіжними операціями, здійсненими платіжними карткам MasterCard, розрахунковою валютою є долар США. Порядок розрахунків та платежів за картковим рахунком при виконанні операцій з карткою у валюті, що відрізняється від розрахункової валюти, передбачений в п.п.3.5.10 публічних Правил.

SviatoslavH
SviatoslavH
28 сентября 2022, 13:22
Шановний Укргазбанк, поясніть будь ласка чому на сьогодні ви ще раз нарахували мені 23 евро боргу до тих 20 евро . В мене єврова карта. Я розрахувався нею на суму 1500 євро і ви нарахували мені 43 євро боргу. За що?! І друге: то ви вже проконсультуйте директорів своїх відділень в Кременчузі щоб вони шахрайськими методами не розводили клієнтів на гроші!

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня