Не можу відкрити депозит з 01.07.22 м Ромни

vitalii94 4 июля 2022, 17:21
В пятницю прийшов в віділення за годину до закриття банку, сказали що каса не працює вже, приходьте в понеділок. 04.07.22 прийшов знову близько 14−00, була черга, де люди говорять що сидять пів дня, так як їх обслуговує один працівник Олена, чекав до 16−00, після чого вийшов чоловік і сказав що на сьогодні все, бачите що одна людина працює, а взагалі три робочих місця, якщо ви ціните свій час і нерви, не рекомендую даний банк
Укргазбанк
6 июля 2022, 16:40
Доброго дня, Віталію.

У зв’язку із обставинами непереборної сили, які стали підставою введення воєнного стану в країні, відділення Банку працюють відповідно до поточної ситуації в регіоні. Так, час роботи відділення за адресою Сумська обл., м. Ромни, б-р Шевченка, 18-А, з 9:00 год. до 17:00 год. (каса з 9:00 год. до 16:00 год.), обідня перерва з 13:15 год. до 14:00 год.

Наразі, Ваше питання вирішено по суті – 05.07.2022 Вам відкрито депозитний рахунок.

Висловлюємо Вам подяку за звернення та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.

OkeyDoki
OkeyDoki
4 июля 2022, 23:04
1) Посмотри возможность записаться в очередь по електронке)

2) Если есть карта банка. В чем проблема самому онлайн открыть?)

3) Забыл о том как сейчас экономика работает… Зачем содержать троих если может все сделать один человек…

Капитализм че ноем?)

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Не можу відкрити депозит з 01.07.22 м Ромни