Працівники банку не вміють обслуговувати та працювати з клієнтами

kuskusme876 13 января 2022, 19:30
Хотів відкрити картку Укргазбанку, пішов у відділення, повідомив працівнику, що хочу відкрити картку «Pro-Запас», відсуанувала мої документи, після цього почала вагатися чи зможе мені відкрити картку, почала дзвонити, як я зрозумів, що її повідомили, що це можливо. Але мені повідомили, що потрібно залишити копії документів у неї, а завтра вона подзвонить мені, щоб видати картку та підписати документи. Мені цей варіант не підходив, тому я повідомив працівника. Також був викликаний, ще якийсь працівник, що у не дуже коректній формі почав казати, що сьогодні картку не зможуть мені відкрити. Мені прийшлось піти з відділення з дуже поганим осадом. Але це не все, звернувся я з даною проблемою у підтримку і що… Оператор написав мені таке «Контакт-центр банку не має прав коментувати дії працівника банку. Маєте можливість за роз’ясненнями звернутись до відділення банку.» Це просто жесть, обслуговуюсь у інших банках, але таке я бачу вперше.
Укргазбанк
17 января 2022, 9:52
Добрий день! Повідомте нам, будь ласка, Ваш номер телефону — ми зв'яжемося з Вами для вирішення по-суті Вашого питання щодо відкриття рахунку.

kuskusme876
kuskusme876
1 февраля 2022, 18:28
Дякую, питання вирішилося відкриттям картки у іншому відділені. Але зявилася нова проблема, нова картка не відображається в додатку Еко-Банк, є можливість лише замовити нову

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Працівники банку не вміють обслуговувати та працювати з клієнтами