Не попередили про комісію

Борис Будяк 11 января 2022, 22:43
Сьогодні, 11.01.22р. в 15:47:40 я вніс кошти на свою картку 5355 07ХХ ХХХХ 4078 і з мене списало 0.5% від суми. Раніше цієї комісії не було, я неодноразово робив таку операцію і нічого не списувало. Поки мені прийшла СМС, поки я відстояв чергу, поки виясняли, що сталось-пройшло 15 хв. і операцію не можна було скасувати. Про дане нововведення мене не було проінформовано СМС, хоча картка підключена до СМС інформування, яке справно працює. Прошу виправити дане непорозуміння і повернути мені цих 0.5%, що буде свідчити про те, що банк дійсно клієнтоорієнтований, а не служить одній меті-«нажухати» клієнта.

Наперед дуже дякую, бо впевнений, що це лише прикре непорозуміння і кошти мені повернуть.

А так, то банк чудовий-дуже професійний персонал і гарні пропозиції для приватних осіб.
Укргазбанк
13 января 2022, 18:15
Добрий день, Борисе Миколайовичу!
Банком проаналізовано описану Вами ситуацію — утримання комісії здійснено у відповідності до затверджених в банку тарифів, актуальна редакція тарифів розміщена за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/. На поточний момент інформування клієнтів про зміни в тарифних планах шляхом надсилання смс-повідомлень не передбачено.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

12 января 2022, 8:47
Никто ничего вам не вернет. Читайте договор, банк не обязан вам ничего сообщать о изменении тарифов через смс. Это ВАША обязанность следить за тарифами. Банку достаточно за месяц до введения новых тарифов разместить их на сайте. Это общепринятая практика БСУ
12 января 2022, 10:31
Это типа я должен каждый месяц изучать условия использования карт?А если у меня их около 20-ти?А зачем тогда СМС уведомление к этой карте…
12 января 2022, 11:22
К сожалению да. Такую ерунду практикуют нынче все банки Украины. Единственное что могут, прислать пуш в приложение, если будет какое слишком существенное изменение. Но пуш -не смс. Смс уже рудимент и много банков его поубирали (слишком дорогое для них удовольствие). Что там укргазбанк сейчас присылает не знаю, уже года три, как отключил на нем смс информирование. Для интернетбанкинга смс с кодами всё равно приходят.
12 января 2022, 12:14
Приложение у них корявое-потому я им и не пользуюсь, а вот смс-информирование нормальное.
14 января 2022, 10:44
Я все ж сподівався, що Укргазбанк візьме орієнтир на клієнтоорієнтованість. Бачу, що помилявся- банк намагається заробляти на прихованих комісіях, що в нас час конче неправильна позиція.
14 января 2022, 11:27
Доречі, навіть касир не бачить, що банк вирішив зняти з мене комісію при цьому поповненні, що явно говорить про те, що дана комісія є прихованою!

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке