Абсурд

01091970a 16 июня 2021, 19:05
Сьогодні при спробі входу в уже раніше авторизоване додаток Екобанк, яким я активно користувався до цього, мені раптово спливло віконце з пропозицією введення останніх 4 цифр моєї будь-якої карти, потім попросило ввести пін код до карти, ввів коректний пін код, додаток попросило змінити пін код в цілях безпеки через смс або звернутися до відділення банку, я спробував ввести 4 останні цифри вже інший свій карти і пін код до неї, додаток також попросило змінити пін код в цілях безпеки через смс або звернутися до відділення банку, я спробував. Я разгогінілся в додатку, пройшов заново авторизацію і додаток знову попросило ввести 4 останні цифри карти і пін код до неї, ввів коректний дані і додаток мені повідомило що мій акаунт заблокований і мені потрібно звернутися у відділення банку.
Перебуваю я в іншій країні, зрозуміло звернеться не можу і не зможу ще довгий час. Дзвонив оператору, оператор розповіла що я нібито ввів неправильний пін код до карти, інших варіантів як звернутися у відділення не знайшлося для мене, слухати про мої проблеми і тим більше вникати в них оператор не хотіла і сама завершила розмову зі мною, хоча я розмовляв максимально коректно.
Раніше також були проблеми в роботі з банком, при авторизації в додатку Екобанк банк надсилав в смс замість коду рядок символів приблизно такого виду «IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII» при зверненні до оператора мені сказали що це «зашифрований код» і для того щоб додаток його вважало сім карта з фінансовим номером повинна бути в телефоні на якому встановлено додаток, а також додатком должено бути дозволено читання смс. Проблема власне в тому що це єдиний банк який видає такі приколи, у всіх інших банках мені приходить код який я самостійно можу ввести в додаток. Я дуже обурився тому що банк вказує мені в якому телефоні я повинен тримати свою сім карту і вимагає давати дозвіл на читання моїх особистих повідомлень з додатком Екобанк.
Дуже засмучений таким байдужим ставленням до клієнта, а також неорієнтовність на індивідуальні потреби і проблеми клієнта.
У разі якщо проблема не вирішиться я прийду до відділення банку не за розблокуванням додатки, а з проханням повного закриття всіх рахунків, дуже звичайно засмучений що банку на мене нас …
Укргазбанк
21 июля 2021, 16:46
Просимо Вас з розумінням поставитися до заходів, які вживає Банк в цілях безпеки для збереження клієнтських коштів. Додатково зазначаємо, що Банк може проаналізувати коректність наданої Вам консультації працівником контакт-центру – для цього просимо зазначити дату дзвінка та номер телефону, з якого було здійснено дзвінок.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня