Знімають власні гроші!!!

RuslanaSN 23 ноября 2020, 19:42
Добрий вечір! В минулому році я приймала участь у виборах. За які я отримала кошти (близько 350 грн) як член комісії на карту газ банку. Так як я відразу не зняла кошти, мені щомісячно нараховувались відсотки по депозиту по 1чи 2 грн в місяць. Про що мені надходили повідомлення на мій мобільний. Я не поспішала знімати кошти, тримала їх, як говориться, на всякий випадок. Вчора 19.11.20 хотіла зняти кошти. Прийшла у відділення банку. Яке було у мене здивування- у мене на рахунку 172 грн. Щомісячно банк знімав по 100 грн, так як я не користувалася картою, не робила операцій по рахунку!!! У мене встигли зняти 300 грн. Тобто, я заробила нещасні 350 грн, які банк у мене вкрав. Жодного повідомлення про списання 100 грн щомісячно не надходило!!! Я хочу справедливості!!! Віддайте мені мої чесно зароблені гроші!!!
Укргазбанк
25 ноября 2020, 12:45
Добрий день! Обслуговування рахунків в Банку здійснюється на умовах обраного клієнтом тарифного плану. Ознайомитися з актуальними тарифами Ви можете на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/. Є ряд тарифних планів, відповідно до яких за розрахункове обслуговування неактивного поточного рахунку та оформлення документів під час такого обслуговування передбачено щомісячну комісію у розмірі 100,00 грн. Неактивним вважається поточний рахунок, по якому протягом 12-ти місяців не проводилися розрахунково-касові операції (операції, ініційовані клієнтом). Комісія утримується щомісячно договірним списанням, починаючи з 13-го місяця у разі відсутності активності за поточним рахунком. Якщо залишок на поточному рахунку менше встановленого розміру комісії, комісія встановлюється в розмірі залишку на даному поточному рахунку.
У разі необхідності отримання більш детальної або додаткової інформації просимо звертатися до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), 358 — короткий номер з мобільного телефону, 044 — 494 — 46 — 50, 044 — 590 — 49 – 99.

l1on
l1on
29 ноября 2020, 19:17
Абсолютно не дивно, що клієнти, отримавши картку цього банку для якихось разових виплат, часто намагаються зразу ж закрити рахунок, забравши з нього гроші (про що тут є відгуки). Бо у банку дивна фінансова політика.
В той час, коли більшість інших банків нараховують відсотки на залишок коштів на клієтських рахунках, «Укргазбанк» навпаки бере комісію за те, що кошти клієнтів знаходяться в ньому на карткових рахунках і банк має можливість ними користуватися в якості кредитного ресурсу. Це ж абсурд: залишив гроші в банку і через рік них позбувся на користь банку! Банк може придумати сам для себе будь-які умови тарифних планів, але абсурд від цього не перестає бути абсурдом. Видається, що банк зловживає своїм монопольним статусом особливо у випадку «зарплатних проектів», коли зовсім не клієнт обирає цей банк для себе.
Невже банку гроші звичайних клієнтів абсолютно не потрібні через те, що він обслуговує «зарплатні» проекти ряду державних установ?

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня