найгірший з усіх банків, з якими мені доводилось працювати

NatalkaVinn 10 сентября 2020, 10:16
другий день пробую перерахувати через додаток «еко-банк» гроші на картку Привату, оскільки сиджу на карантині в селі і не маю можливості зняти гроші через банкомат. другий день додаток пише мені, що я маю якесь «суточне» обмеження і відхиляє мої транзакції. виговорила всі гроші на Лайфі з телефонними дівчатами, які дають мені цінні вказівки, як я можу забрати свої гроші, але після цих вказівок додаток торочить те саме. одиниця з мінусом! як тільки закінчиться карантин, обов'язково піду геть з цього банку!

Ukrgasbank
Ukrgasbank
14 сентября 2020, 16:50
Прохання надати скріншот помилки, яка виникає коли Ви намагаєтесь провести платіж.
NatalkaVinn
NatalkaVinn
20 сентября 2020, 10:27
Лиш на третій день додаток перестав видавати помилку. але ми не могли чекати три дні, оскільки гроші потрібні були дитині для того, щоб піти до стоматолога вирвати зуба. терпіти адські болі через те, що банк не годен створити нормальні умови для клієнтів, не стали. і через це, маючи гроші на рахунку, я була змушена взяти кредит в Приватбанку. дякую Приватбанку за вирішення проблеми.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / найгірший з усіх банків, з якими мені доводилось працювати