ДИВО-БАНЧОК

Олександр Куц 9 сентября 2020, 0:10
Сьогодні вимушений був звернутися до цієї «банківської» установи з елементарним проханням розміняти 100 грн.
Черги на було. Зайшов до відділення між 15 та 16 годинами.
На моє прохання розміняти 100 грн., касир, молоденька дівчина, «крізь зуби» відповіла: «… нам заборонено гроші розмінювати ...» ?!
Операційний день!
Банк України!
Відмовляють у розміні української валюти на території України в українському банку!!!
Вибачте, але на цьому мою нормативну лексіку вичерпано!
Шановні добродії, стережиться цієї «банківської» установи!!!
Це не Банк, а… яка-сь :(
Мова про нове відділення по вулиці «Головна»
Укргазбанк
9 сентября 2020, 18:17
Добрий день! Банком здійснено аналіз описаної Вами ситуації. В Банку за розмін гривневих купюр передбачено тариф 0,5% від суми мін 100 грн., про що Вам і було повідомлено працівником Банку. Слід зазначити, що тарифи на здійснення касових операцій розміщено у відділенні Банку в доступному для клієнтів місці.

sanch ☺
sanch ☺
9 сентября 2020, 8:12
Банк предоставляет услуги, Вы видели в перечне такую услугу?
Олександр Куц
Олександр Куц
10 сентября 2020, 14:34
Доброго дня!
09.09.20р. зі мною зв'язалася керівник відділення Банка.
Розмовляли довго. Людина дуже ввічлива, уважна, коректна та відверта. Відразу було зрозуміло, що керівник дуже переживає за ситуацію, що виникла. Розмова мені дуже сподобалася. Мені навіть запропонували обслуговування в Банку, не дивлячись на мій негативний відгук. В цій ситуації є і моя провина, я не звернув уваги на тарифи Банка, і не вірно зрозумів дії касира. В цілому сталося прикре непорозуміння.
Окремо хочу забрати назад свої слова про Банк та вибачитися перед персоналом відділення.. Я був роздратований та не правий у своєму відгуку про Банк. А тарифи ... Що ж, кожний клієнт сам має визначати: влаштовує чи ні вартість послуг. Насправді, тут клієнту немає на що ображатися.
OkeyDoki
OkeyDoki
22 сентября 2020, 23:35
Руководителю плевать. Просто ему пришла скарга и он должен ее был отработать или его уволят. Так что привыкайте никто просто так вам звонить не будет и т.д. Капитализм он такой).

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня