Неадекватний персонал і шахрайство.

07.08 близько 14 години в касі банку робив обмін валюти, але за курсом який як виявляється знає лише персонал банку, тому що, на табло перед банком курс був 27,63 в середині банку на табло курс 27,63, на офіційному сайті укргазбанку курс 27,63, але вже в самій касі мені повідомили, що курс на справді 27,53 і він змінився після 12:00. На моє питання, — чому якщо курс змінився о 12:00 13:30 цього ніде не можна дізнатись крім як в самій кассі, я не отримав ніякої відповіді. Я вважаю, що це обман з ціллю зманіпулювати людиною, адже спочатку вас змушують вистояти в черзі, а потім тільки повідомляють реальний курс. Після того як я передав валюту для обміну, кассирка Шестопал Олена Миколаївна почала роздивлятись, нюхати, пробувати на смак купюри, після чого повернула мені одну і сказала, що не може її обміняти. На питання, — чому не можна обміняти, чи купюра фальшива, — мені відповіли, — що купюра оригінальна, але за смаковими якостями не підходить під внутрішні стандарти банку. Потім мене для чогось почали запитувати ім'я та номер телефону, назване мною ім'я касирці чимось не сподобалось, і вона вирішила, що може вимагати з мене інший варіант імені, або вона відмовить мені у послузі…

Укргазбанк, — це неадекватний персонал, і маніпулятивні, шахрайські схеми обману людей, користуйтесь його послугами якщо вам подобається такий підхід.

Ukrgasbank
Ukrgasbank
13 августа 2020, 17:11
По результатам Вашого звернення було проведено перевірку. Повідомляємо, що курс в Банку змінюється два рази на день:
з 00:00 07.08.2020 по 12.00 07.08.2020 курс долл. США становив 27,63  та з 12:01 07.08.2020 по 00:00 08.08.2020 курс дол. США змінено та становив  27,53.
В момент Вашого відвідування відділення Банку було змінено курс в ПО Банку автоматично, при цьому працівник Банку фізично не встиг змінити курс, який було зазначено на табло обміну валют.
Порушень зі сторони співробітників відділення не виявлено.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Неадекватний персонал і шахрайство.