Укргазбанк - це МІЙ банк. Це мій СВІДОМИЙ ВИБІР!

Олександр Вензель 15 апреля 2020, 10:11
Отделение по адресу: Харьков, ул. Космическая, 20
Я мешкаю у Харкові. Познайомився з УКРГАЗБАНКом ще у 2012 році. На цей час я вже мав достатній досвід спілкування з банками. Я давно звик до користування, як кредитними, так і депозитними продуктами. За останні два роки я припинив відносини з трьома банківськими установами. А ось УГБ я залишати не збираюсь. Не лише розгалуженість мережі банкоматів та доходність від вкладів визначає для мене вибір банку. А тут я відчуваю себе комфортно. Кваліфіковація фахівців, увага до клієнтів — ось що вигідно відрізняє УКРГАЗБАНК від деяких лідерів рейтингів. А ще мені дуже подобається постійне прагнення банку до розвитку. А ще бренд «ЕКО-банк». Будучі прихільником усіх «зелених технологій», я високо оцінив заходи банку шодо повсякденного використання «вторинного папіру» та всебічну підтримку використання енергозберігаючих технологій та обладнання. А ще відмінною рисою УГБ є наявність пропозицій іпотечного кредитування первинного ринку житла в Україні. Одиниці банків сьогодні мають подібні програми. А я вважаю житлове будівництво «локомотивом» у розвитку економіки.
На завершення хочу подякувати банку за унікально корисний продукт, яким для мене є вклад «Про запас». Я користуюсь ним усі вісім років та постійно рекомендую його родичам та знайомим. Це просто чудовий депозит.
Укргазбанк
15 апреля 2020, 10:54
Дякуємо за позитивний відгук на сайті Міністерства Фінансів

an632
an632
15 апреля 2020, 19:47
ПРИВЕТ БОТ Знаком с вами еще с 2014, и скажу вам не старайтесь, Ваши отзывы читают только кинутые вкладчики (которых вам не обмануть) и модеры минфина вы только своим псевдопозитивом делаете себе хуже. Лучше договаривайтесь со своими вкладчиками пока ваши проблемы не не превратились в снежный ком ;)

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Укргазбанк - це МІЙ банк. Це мій СВІДОМИЙ ВИБІР!