Не повертають депозит (питання вирішено 25.03.2020)

oxana paustovska 24 марта 2020, 20:31
23.березня закінчився строк депозиту.Зателефонувала у відділення на Січових стрільців і замовила сумму на 24 число. Мене запевнили, що гроші я отримаю в повному обсязі. 24 березня приїхала у відділення — гроші видають частинами. Мені потрібно тиждень їздити туди і це під час карантину, коли, взагалі, рекомендується не виходити. Я вважаю, що це порушення моїх прав і, взагалі не знущання. Не буду більше довіряти цьому банку і нікому не раджу.
Укргазбанк
25 марта 2020, 11:10
Доброго дня! В зв’язку з поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та як наслідок тимчасового припинення авіаперевезень і закриття кордонів України, готівкові долари та євро доставляються в Україну з затримкою.
Укргазбанк має достатньо високий рівень ліквідності та достатньо резервів для задоволення попиту клієнтів щодо готівкових коштів як в національній так і іноземних валютах.
Додатково нагадуємо що за допомогою мобільного застосунку «Еко-Банк Онлайн» Ви завжди можете здійснити обмін валют on-line за найвигіднішим курсом 24/7.
Також враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, Укргазбанк пропонує використовувати безготівкові розрахунки Apple Pay та Google Pay (за допомогою смартфонів чи розумних годинників), безконтактні платежі (за допомогою чиновних платіжних карток) та мобільні платежі (за допомогою Еко-Банк Онлайн).
Ваші потреби будуть задоволенні найближчим часом.
Сподіваємося, що даний факт не стане на заваді Вашої подальшої співпраці з Банком.

oxana paustovska
oxana paustovska
25 марта 2020, 16:48
Після мого зауваження всі кошти мені були повернені. Дякую керівництву за оперативне реагування а позитивне вирішення питання.
Toma666
Toma666
25 марта 2020, 21:19
Что вы говорите? Сегодня НБУ выдал 11 из 14 системным и госбанкам кеш для подкрепления касс на 130 миллионов $$$.

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / Не повертають депозит (питання вирішено 25.03.2020)