Нет гривны в кассе

Toma666 24 марта 2020, 14:23
Г.Ковель, ул. Олены Пчилки, 7
Прихожу сегодня сдать 300$, так как по карте приватбанк надо закунуть сегодня! Кассир говорит, что нет наличных гривен, извините! На вопрос, когда будут, не ответила! А вот своим кому-то передо мною меняла доллары! Вот и возьмите! Какая у нас система и обслуживания!
Укргазбанк
24 марта 2020, 15:42
Доброго дня! Укргазбанк має достатньо високий рівень ліквідності та достатньо резервів для задоволення попиту клієнтів щодо готівкових коштів як в національній так і іноземних валютах.
Додатково нагадуємо що за допомогою мобільного застосунку «Еко-Банк Онлайн» Ви завжди можете здійснити обмін валют on-line за найвигіднішим курсом 24/7.
Також враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, Укргазбанк пропонує використовувати безготівкові розрахунки Apple Pay та Google Pay (за допомогою смартфонів чи розумних годинників), безконтактні платежі (за допомогою чиновних платіжних карток) та мобільні платежі (за допомогою Еко-Банк Онлайн).

Toma666
Toma666
25 марта 2020, 10:11
Я не клиент вашего банка, я просто хотела поменять 300$ кеш на гривны. Мне не нужны ваши 24/7 онлайн услуги. У меня кеш.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня