Elena21009 12 июля 2022, 17:09
Ранее я вынуждена была открыть рабочую карту в ныне оккупированном городе. Со счета снимается ежемесячный тариф. Сейчас не пользуюсь картой и не планирую ближайшее время, деньги по-прежнему снимаются, уходят в минус. Обратилась на горячую линию, чтобы закрыть карту или изменить условия ее использования. На что оператор Зоя предложила МНЕ КЛАСТЬ ДЕНЬГИ НА ЭТУ КАРТУ, ЧТОБЫ ПОГАШАТЬ ЕЖЕМЕСЯЧНЫЙ ТАРИФ. Тоесть картой я не пользуюсь, но должна класть на нее свои деньги, чтобы там бесконечно не увеличивался долг! Либо сказали обратиться в банк. Я переселенка, со своего города выехала, по близости отделений нет. Не имею лишних денег, чтоб поехать за сотни км решить этот вопрос. Я уточнила номер руководства либо куда я могу отправить скан-копию заявления о закрытии счета-мне отказали. Карту блокировать нет смысла, так как списание денег идет непосредственно со счета. Тоесть долг будет расти бесконечно, на это и рассчитано. Далее Зоя просто бросила трубку! Я лишилась родного города, дома и заработной платы, а теперь выходит два варианта-либо я просто так перевожу каждый месяц банку деньги (при том, что это не кредитка), либо катаюсь по Украине, в военное время, в поисках отделения Украгазбанка, вместо того, чтобы закрыть счет по телефону или в электронной форме. К тому же отвратительная работа оператора! Рекомендую руководителям переслушать записи разговоров с клиентами. Обязательно буду подавать жалобы далее! При военном положении банк создает препятствия для своих клиентов и отбивает все желание дальнейшего сотрудничества.
14 июля 2022, 18:28
Шановна Олено!

Банком проаналізовано надану Вами інформацію щодо Вашого зарплатного рахунку. Та повідомляємо, що закриття рахунку можна ініціювати у будь-якому відділенні банку на підставі відповідної заяви, після погашення наявної на рахунку заборгованості зі сплати комісії. У разі неможливості особистого звернення, до Банку може звернутися Ваша довірена особа з належним чином оформленими документами, що підтверджують її право на представництво Ваших інтересів. Перелік відділень Банку розміщено за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/offices/.
Також інформуємо, що наразі, банком ведеться розробка процедури дистанційного закриття рахунків. Орієнтовна дата реалізації проекту – серпень 2022 року.
Nataliia2015 12 июля 2022, 16:18
Мною був зафіксований факт шахрайства особи, яка є клієнтом Укргазбанку. Спроба повідомити про даний факт через гарячу лінію була невдалою. Навіть не запитують номер карти, а також ПІБ людини-шахрая. Ніякої фіксації, щоб СБ банку звернула увагу на особу шахрая. Просто відправляють подалі.
14 июля 2022, 9:43
Шановна Наталіє!

Банком отримано від Вас у телефонному режимі інформацію про підозру на вчинення шахрайських дій та передано відповідальному підрозділу банку.
Додатково зазначаємо, що дії, які мають ознаки шахрайських операцій, мають бути розслідувані правоохоронними органами. У свою чергу, Банк в межах чинного законодавства сприятиме в проведенні такого слідства.
katya213 12 июля 2022, 7:37
Первое это никчемное приложение, для чего его создавали если что-то в нем делать практически не возможно? Постоянно какие-то работы!!!

Дальше…
2 дня назад на мой счёт было отправлено 10 000 грн

В итоге на карту зашло 8 400 грн!!!
14 грн комиссия за ОБСЛУЖИВАНИЕ КАРТЫ, но да ладно
400 грн списали на домовичок

Хотя я оплатила буквально пару дней назад обязательный платёж

А теперь внимание!!!

Остальная сумма денег пошло на про запас который как 2 года был закрыт! Так они решили мне его продлить условно о чем я не знала даже!

На каком основании мои деньги которые были отправлены на 1 счёт распределяются по разным счётам?

Грубо говоря банк обул меня на 1500 грн
Я этого так не оставлю

Война в стране, а они решили поиздеваться?

Я напишу везде куда только можно

Полный беспредел происходит

Закрываю тот домовичок и прощаюсь с этим
банком который держит за дурачков всех
клиентов

Обходите этот банк стороной

Я ещё и додумалась пенсионную открыть у них

Теперь просто со спокойной душой уйду в приват банк
Где такого беспредела нет и не будет!
13 июля 2022, 11:40
Доброго дня, Катерино! Для надання Вам вичерпної відповіді, просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв’язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/;
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), (044) 494−46−50, (044) 590−49−99.
Галина Камчатна 11 июля 2022, 13:51
Відбулася заміна карти (через втрату). Нова карта була видана, але працівник банку не попередив про авторизацію і як її потрібно правильно провести. Також на гарячій лінії повідомили, що потрібне кодове слово, але у відділенні банку чомусь про нього ніхто не сказав. Хотіли звернутися на гарячу лінію відділення в м.Охтирці та на дзвінки ніхто не відповідав!
13 июля 2022, 18:13
Шановна Галино!
За результатами розгляду Вашого звернення виявлено, що порушені Вами питання стосуються не особисто Вас, а нашого клієнта. Наразі, з ним встановлено зв'язок та опрацьовано його питання. Дякуємо за звернення.
Denis34 10 июля 2022, 8:37
Только зарегистрировался в приложении, естественно номер карты не запомнил и не записал, так как зашёл впервые. При повторном входе в приложение у меня запросило 4 последних цифры карты, при обращении в службу поддержки, мне сказали обратится в отделение банка с документами, я регистрировал онлайн карту что бы не ходить в банк. Ужасный банк никому не рекомендую!!!
13 июля 2022, 12:05
Доброго дня, Денисе.
Останні чотири цифри картки зазначені у смс-повідомленні, яке банк надіслав Вам з пін-кодом до картки.
Повідомте нам, будь ласка, дату та номер телефону, з якого Ви зверталися до контакт-центру (можна в особисті повідомлення) — ми проаналізуємо надану Вам консультацію працівником банку.
Lalumiere 8 июля 2022, 15:33
Отделение по адресу: Киев, ул. Сергея Берегового, 1/8
Сьогодні вперше стикнулася з неприхованим хамством в укргазбанку при видачі грошей. На моє прохання замінити купюру 2003 року на новіші касир каси номер 2 просто «візвиралася» на мене. Розмовляла зневажливо, різко, на високих тонах і дорікала мене, що я дуже примхлива і забагато хочу і все це майже криком. На моє зауваження про те, що навіть відмову можна оформити іншим тоном, зрозуміло, що вибачення я не почула, а лише більше хамства. Кінець розмови я присвятила тому, що намагалась пояснити людині, що так спілкуватись не можна. На кожне моє слово — по десять заперечень у різкій і хамській формі. Жінки на ринку набагато ввічливвші ніж касир банку. Якщо ведеться відеоспостереження, перегляньте, будь ласка, запис. Раніше дорікань не було. Гарні фахівці в моєму місті і на касі, і по роботі з клієнтами. І, до речі, фахівчиня, яка працювала зі мною, здається Юлія, дійсно професійна, приємна, ввічлива. Я дуже їй вдячна.
14 июля 2022, 18:18
Шановна Олено!

Банком проаналізовано надану Вами інформацію щодо Вашого обслуговування у відділенні. Інформуємо, що Банком буде вжито відповідні заходи для недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Дякуємо за Ваше звернення.
vitalii94 4 июля 2022, 17:21
В пятницю прийшов в віділення за годину до закриття банку, сказали що каса не працює вже, приходьте в понеділок. 04.07.22 прийшов знову близько 14−00, була черга, де люди говорять що сидять пів дня, так як їх обслуговує один працівник Олена, чекав до 16−00, після чого вийшов чоловік і сказав що на сьогодні все, бачите що одна людина працює, а взагалі три робочих місця, якщо ви ціните свій час і нерви, не рекомендую даний банк
6 июля 2022, 16:40
Доброго дня, Віталію.

У зв’язку із обставинами непереборної сили, які стали підставою введення воєнного стану в країні, відділення Банку працюють відповідно до поточної ситуації в регіоні. Так, час роботи відділення за адресою Сумська обл., м. Ромни, б-р Шевченка, 18-А, з 9:00 год. до 17:00 год. (каса з 9:00 год. до 16:00 год.), обідня перерва з 13:15 год. до 14:00 год.

Наразі, Ваше питання вирішено по суті – 05.07.2022 Вам відкрито депозитний рахунок.

Висловлюємо Вам подяку за звернення та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
Ant36 1 июля 2022, 12:35
Банк не вказує про додаткові комісії ні до операції, ні при випісці з рахунку. Виявити нестачу можливо лише якщо вручну рахувати різницю сум переказів на рахунок, сум витрачених коштів та залишку на рахунку. Виписка із рахунку, замовлена в Екобанку на і-мейл, теж не фіксує приховані комісії. І тільки як дзвониш на гарячу лінію виявляється, по-перше, що є якісь доларові перекази (наприклад, на розрахунки з магазинами, які працюють в України, вартість вказують в гривнях і при переказі сума була в гривнях), по друге, на ці перекази банк встановлює додаткову комісію і без згоди знімає з рахунку гроші. На питання, чому не вказуються комісії і чому електронна виписка не вказує цю інформацію, співробітник відповів «різні виписки (як виписки з рахунку можуть бути різними???), повна інформація у відділенні банку». Краще з Укргазбанком не зв’язуватись — не прозора політика і по суті крадіжка грошей з рахунків клієнтів.
6 июля 2022, 17:38
Доброго дня, Антоніна!
Банком проаналізовано Ваш відгук та Ваш телефонний дзвінок до контакт-центру Банку 28.06.2022 щодо здійсненої Вами операції на закордонному сайті.
Встановлено, що 20.06.2022 Ви здійснювали операцію з купівлі товару на закордонному сайті (сума операції 755,00 грн.).
У відповідності до п.3.2.2.18.2 Правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravila_(8).pdf) за міжнародними платіжними операціями, здійсненими платіжними карткам MasterCard, розрахунковою валютою є долар США. Порядок розрахунків та платежів за картковим рахунком при виконанні операцій з карткою у валюті, що відрізняється від розрахункової валюти, передбачений в п.3.5.10 Правил. У відповідності до зазначених пунктів Правил:
— 20.06.2022 до Банку надійшов авторизаційний запит від банку-еквайєра на блокування суми на Вашому рахунку в сумі в розрахунковій валюті 25,81 дол. США. Дана сума розрахувалася еквайєром по курсу MasterCard, який станом на дату авторизації 20.06.2022 складав 29,2549 грн. за 1 дол. США (755,00/29,2549=25,81). Переглянути курс MasterCard можна через ресурс Mastercard Currency Converter Calculator за посиланням www.mastercard.ua/uk-ua/personal/get-support/convert-currency.html
— 26.06.2022 за результатами розрахунків з платіжною системою здійснено фактичне списання коштів з Вашого рахунку. Встановлений Банком курс продажу валюти для карткових операцій станом на дату списання 26.06.2022 складав 34,25 грн. за 1 дол. США, тому сума фактичного списання коштів з рахунку склала 884,00 грн. (25,81*34,25=884,00). Курси валют, встановлені Банком для карткових операцій, оновлюються щодня та розміщуються на головній сторінці сайту Банку https://www.ukrgasbank.com/
Таким чином, Банком без порушення здійснено списання коштів з Вашого рахунку в розмірі 884,00 грн. без утримання будь-якої додаткової комісії.
Щодо банківської виписки, яку можна отримати у будь-якому відділенні Банку, інформуємо, що вона містить більш розширену інформацію, ніж виписка з мобільного додатку, а саме дату ініціювання (авторизації) операції, суму на дату ініціювання операції, дату фактичного списання (розрахунку), суму фактично списаних коштів.
Dikoy 27 июня 2022, 18:31
Отличная организация дистанционных выплат ФГВФЛ. Оперативная и участливая регистрация сотрудницей Премьер банкинг Антиповой Виолеттой Викторовной (г. Киев, Ш. Руставели). Не менее оперативная выплата и понятное оформление с подробной инструкцией — сотрудница 70 отд. г. Киев, Полова Руслана Андреевна.
28 июня 2022, 17:19
Доброго дня!
Висловлюємо Вам подяку за позитивний відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших співробітників! Зробимо все можливе, щоб співпраця з нами й надалі приносила Вам лише гарні емоції!
guk1971 22 июня 2022, 13:25
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганського, 82
Здравствуйте!
Хотел бы отдельно высоко оценить работу данного отделения, в особенности касс.
1. Всегда приятно удивляет выбор нумизматической продукции в сравнении с почти всеми отделениями в Киеве.
2. Отзывчивые и приятные в общении работники.
Хотел бы рекомендовать брать пример.
Несмотря на довольно далекое расстояние для меня, не пропускаю возможность посетить данное отделения и что-то приобрести для себя!
Удачи и процветания!
22 июня 2022, 18:05
Висловлюємо Вам подяку за позитивний відгук та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
TamaraIvanivna 17 июня 2022, 14:23
Прошу надати інформацію щодо процедури особистого прийому громадян, яка дії в Укргазбанку, згідно Закону України «Про звернення громадян».
Які вимоги до запису на прийом до посадових осіб, коли та ким проводиться. Співробітники Контакт-Центру не знають даної інформації та кидають слухавку.
21 июня 2022, 16:01
Добрий день, Тамаро!
Записатися на особистий прийом в Банку можна, звернувшись:
— письмово через форму зворотного зв’язку на сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/
— усно, зателефонувавши до контакт-центру банку за телефонами 0 800 309 000, 044 — 494 — 46 — 50, 044 — 590 — 49 — 99
Інформацію про порядок розгляду банком звернень клієнтів, в тому числі про особистий прийом громадян, розміщено за посиланням https://www.ukrgasbank.com/about/q_service/
Ваше звернення щодо особистого прийому зареєстровано контакт-центром 15.06.2022 за вх. №С-1054.
В телефонному режимі з Вами погоджено проведення зустрічі в середу 22.06.2022 о 11:00, очікуємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 10Б.
Volodymyr10 14 июня 2022, 17:20
Отделение по адресу: Ужгород, пл. Корятовича, 33
Добрий день.
Хочу подякувати співробітниці відділення Вашого банку в м. Ужгород, що на Корятовича, на жаль імені не знаю, яка спокійно вислухала моє питання, спокійно перевірила облікові дані, склала відповідні запити і все працює. Співробітниці РЕСПЕКТ і клієнт чи клієнти, які Вона обслуговує думаю також задоволені.
А от з колцентром є проблеми — звичайно їм важко бо Вони не бачать людини, але є багато способів щоб правильно ідентифікувати людину особливо в питаннях що не стосуються інформації по рахунках та іншої фінансової інформації.
Ще раз дякую!
15 июня 2022, 17:48
Доброго дня, Володимире!
Висловлюємо Вам подяку за позитивний відгук! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує працювати ще краще!
Apoloniy 11 июня 2022, 13:50
Номер карти Укргазбанк 5355086029228672 При влаштуванні на працю треба було оплатити оформлення документів. Гроші були переведенні на вказану картку, після чого всі телефони для контакту з роботодавцем різко повимикалися. Йдемо до поліції писати заяву, за рішенням суду банк зобов’язаний надати інформацію про власника картки!
13 июня 2022, 18:30
Доброго дня.
Банк готовий сприяти у проведенні слідства, в межах чинного законодавства України.
Ugune159 9 июня 2022, 11:49
С удивлением узнал через 7 лет с момента закрытия кредита о наличии дополнительных штрафов и пеней.
На запрос в отделение — отделение не владеет ситуацией.
Сказали обратиться в центральный аппарат.
При обращении в центральный аппарат — предоставили письменный отказ без разъяснения причины.
Кредит был закрыт более 7 лет назад за это время не обратился и не сообщил о наличии штрафов.
Банк своими действиями нарушает Законы Украины о сроках взыскания и начисления штрафов и пеней.
Написал запрос в НБУ в части нарушения моих прав и превышения полномочий со стороны Банка. Жду обратную связь
13 июня 2022, 18:46
Добрий день, Євгенію!
Наразі Банком розглядається можливість щодо скасування штрафів/пені по Вашому кредитному договору. Про прийняте колегіальним органом Банку рішення ми Вас повідомимо додатково.
Slowshadow 5 июня 2022, 16:59
Отделение по адресу: Сумы, ул. Соборная, 29-Б
Я официально работаю и получаю зарплату на карту Укргазбанка уже около трех лет. Больше месяца назад мой зарплатный счет и карта были заблокированы без объяснения причины.
Операторы колл-центра не желают помочь с решением этого вопроса и ссылаются каждый раз на разные причины:
1. Счет заблокирован, ничего сделать не можем, обращайтесь в отделение.
2. Возможно у вас были кредиты и просрочка, изза этого заблокироваи — у меня никогда не было кредитов.
3. Ваш счет под арестом. Кто и на каком основании это сделал сказать не могут, отправляют в отделение.
Ну и все остальные ответы в таком духе.
Я сейчас нахожусь за границей и не могу лично посетить отделение. Хотя, судя по отзывам тут — на отделении тоже ничем не могут помочь.
Когда вся страна находится в такой сложной ситуации и каждая копейка на счету, люди пытаются выжить как могут, Укргазбанк просто без причины забирает честно заработанные деньги без объяснения причины.
Жду предоставления официального ответа и разблокировки счета!
7 июня 2022, 18:12
Добрий день, Ганно! Відповідь Банку надіслана Вам на електронну адресу листом від 07.06.2022 №124/10440/2022.
lkkiev69 23 мая 2022, 16:42
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 16-22
Зникли грошіПри спробі поповнення телефону прийшла відмова, ніби не вистачає коштів. Зв’язатися з банком неможливо… Все, що могла дізнатися, що мої кошти заблоковано!!! Яка причина і на якій підставі??? Пояснень немає і вирішення проблеми теж.Картка зарплатна…Одним днем викреслили з життя.
24 мая 2022, 11:11
Для аналізу Вашої ситуації нам потрібно Вас ідентифікувати. Просимо Вас або поставити запитання оператору контакт-центру в нашому боті телеграм @ecobank_bot, або відправити запит з проблематикою через форму зворотного зв’язку на офіційному сайті банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/
Oxans 20 мая 2022, 14:11
Сейчас очень многие наши соотечественники по понятным причинам оказались за границей. Это известно всем, кроме сотрудников Укргазбанка. Поэтому на все обращения они отвечают заготовленным письмом. Они не понимают что люди не могут позвонить, не могут прийти, и, соответственно, не могут решить свой вопрос. Сотрудники ленивые, отсталые, безразличные. Все ссылки на соцсети бесполезны. По ним тоже никто не отвечает, и никто ничего не делает.
24 мая 2022, 15:10
Добрий день, Оксано!
Враховуючи небезпеку відвідування відділень Банку під час дії воєнного стану в Україні, йдучи на зустріч своїм клієнтам, Банком автоматично продовжено термін дії платіжних карток Банку на 180 днів, про що проінформовано клієнтів на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/press_center/news/13051-
Інформуємо, що зі сторони Банку відсутні будь-які обмеження при здійсненні операцій з такими картками (оплата в торгово-сервісній мережі через пос-термінали, отримання готівкових коштів в банкоматах та касах Банку, операції в мобільному додатку Банку, оплата затокенізованою картою у смартфоні). Обмеження, через які можуть бути відхилені операції по таким карткам, можуть бути встановлені банками-еквайєрами, на пристроях яких налаштовано перевірку «expary» (перевірка спливу терміну дії картки).
Додатково з Вами було встановлено зв'язок телефоном та надано консультацію щодо користування чат-ботом Банку та щодо альтернативного способу скористатися коштами на рахунку.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та те, що незручності, які виникли в процесі Вашого обслуговування, не вплинуть на Ваше ставлення до АБ «УКРГАЗБАНК».
AlexiiDem 17 мая 2022, 20:57
Постійно та офіцiйно працюю у державному муніципальному підприємстві м. Одеса з 2010 р. Маю у Укргазбанку зарплатну картку з 2018 р. на яку мені з того часу нараховується заробітна плата (ніколи жодні сторонні кошти на картку не надходили).

З 2006 року я є резидентом України, постійно проживаю в Україні з 1999 р та маю безстрокову посвідку на постійне проживання в Україні з постійною регістрацією та всі передбачені законом чинні документі які були пред’явленні співробітникам банку під час оформлення картки у 2018 р. (зарплатний проєкт), при заміні картки у зв’язку з закінченням строку дії у жовтні 2021р, та під час звернення у відділення 16.05.2022р.

13.05.2022 р при спробі оплатити купівлю продуктів зазначеною карткою отримав відмову у застосунку з повідомленням «недостатньо коштів», при тому що залишок на карті значно перевищував необхідну до сплати суму. Вирішивши що сталася якась помилка звернувся спочатку на гарячу лінію, де замість роз’яснень отримав відповідь «звернутися у відділення банку».

Оскільки вже був кінець робочого тижня, дочекався понеділка 16.05.2022 р та особисто, з пред’явленням всіх належних чинних документів звернувся до відділення № 255/15 у м. Одеса за роз’ясненням та отримав відповідь що кошти на карті дійсно є, заробітна плата на карту поступає, та я неможну ЇЇ отримати бо карту було заблоковано банком.

На моє питання про причину отримав відповідь — потрібно провести перевірку та через 1−2 дня рахунок буде разблоковано. Але час сплинув, а блокування карти продовжується. Ніякої офіційної відповіді, жодного законодавчого обгрунтування про підстави блокування та строки розблокування картки від банку немає. А тим часом виживай як хочеш, бо для моєї сім'ї моя заробітна плата є єдиним джерелом існування.

До ситуації ще можна було б поставитись з розумінням у березні та лютому, але зараз, коли НБУ змінами до Постанови № 18 від 24.02.2022р були скасовані обмеження для рахунків з заробітною платою навіть для нерезидентів Украйни. Та офіційно опубліковані листи НАБУ з роз’ясненнями Стосовно питань щодо визначення резидентності (від 18.04.22 р, та 12.04.22 р., та Про виплату заробітної плати (від 11.03.22 р.) — блокування зарплатної картки мені як резиденту України має всі ознаки неправомірності і зловживання.

Звертаюся сюди оскільки звернення в банк були безрезультатні. Маю надію отримати офіційні пояснення від Укргазбанку стосовно ситуацій та відповідь відносно строків розблокування моєї заробітної плати.
19 мая 2022, 18:09
Добрий день, Олексію! 19.05.2022 під час Вашого візиту у відділення Вам було надано інформацію щодо затвердженої в Банку процедури по розблокуванню Вашого рахунку.
Zuyeva89 16 мая 2022, 16:58
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 16-22
У колл_центрі Укргазбанку не професійний персонал!!! Не можуть подивитися заборгованість по кредиту не кажучи ще й про відсотки (обслуговувала оператор Марина). Нарахування відсотків у воєнний час_ це взагалі жах.При зарахуванні коштів на погашення кредиту було зараховано на заблоковану карту, яка була закрита ще рік тому. Дистанційно закрити кредит в банку не можуть треба їхати в банк, на дворі 21 сторіччя!!!. Кажуть що треба їхати у Київ, я зараз находжусь у іншій області до найближчого відділення 100 км, як я можу дістатися до відділення Укргазбанку в воєнний час ви мені можете відповісти???
20 мая 2022, 16:26
Добрий день, Вячеславе! Ваше питання по-суті вирішено — на поточний момент заборгованість по кредитній карті відсутня.
Надаємо більш детальну інформацію за результатами здійсненого Банком аналізу.
Щодо дистанційного (без відвідування відділення) погашення кредитної заборгованості — така можливість існує шляхом:
— здійснення поповнення кредитного рахунку IBAN з будь-якого рахунку іншого українського банку, при цьому в призначенні платежу необхідно обов'язково зазначати номер субрахунку у відповідності до п. 3.5.3 Публічних правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravyla_071221.pdf);
— здійснення перерахування коштів з зарплатної карти на кредитну карту у мобільному додатку Еко-Банк (на поточний момент Ваша зарплатна карта розблокована, раніше вона була заблокована через несплачену комісію за обслуговування рахунку).
Щодо зарахування 16.05.2022 коштів на зарплатний, а не на кредитний рахунок повідомляємо наступне. При здійсненні поповнення рахунку IBAN Вами не було зазначено в призначенні платежу номеру субрахунку, тому кошти було зараховано на субрахунок для зарахування заробітної плати у відповідності до черговості, визначеної п. 3.5.3 Публічних правил.
Банк висловлює Вам подяку за відгук щодо наданої Вам консультації працівником контакт-центру — надана Вами інформація дозволить нам вжити заходів для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.
Я є клієнтом Укргазбанку вже не перший рік. Але зараз сталась досить дивна і неприємна ситуація.
Я є громадянкою РФ (але не резидент РФ). Я є резидентом України, з 2005 року маю посвідку на постійне проживання в Україні, з 2005 року зареєстрована та проживаю в своєму особистому майні в Києві. Також з 2005 року по теперішній час офіційно працюю в медичному закладі в одній з київських лікарень (я медпрацівник), з 2005 року сплачую податки до бюджету. Також народилась в Україні. Під час активних бойових дій в м. Києві в березні-ківтні я по 2−3 доби безперервно працювала в своїй лікарні, буквально жила та працювала в лікарні. Рахунок для отримання заробітної плати відкрито в Укргазбанку. Але з 5 травня співробітниками банку його було заблоковано. Я навіть не можу отримати свою заробітну плату в ці нелегкі часи. Про блокування рахунку я дізналась випадково 5.05, коли не змогла зняти кошти в банкоматі. Звернулась до каси відділення 51 Укргазбанку, там мені також не видали кошти. Спочатку співробітники навіть не хотіли перевіряти причину відмови на рекомкндували звертатись до контакт-центру. Але на мої вимоги все ж таки перевірити дані, начальник відділення сказав, що потрібно провести ідентифікацію та на наступний день рахунок буде розблоковано.
Але і на наступний день кошти зняти я не змогла. Після цього я зверталась до відділення 51 ще декілька разів: 11.05 — отримала відповідь, що потрібно звернутись 13.05, мені розблокують рахунок, в касі видадуть частину коштів та знов заблокують. Але при зверненні 13.05 так нічого і не зробили. Я тричі заходила у відділення, сказали чекати, рахунок заблоковано.
Ніякого сповіщення від банку про те, що змінились умови обслуговування, що мене обмежили у розрахункових операціях я не отримувала. Хоча в банку є мій актуальний номер телефону, адреса реєстрації/проживання, я є користувачем інтернет-банкінгу, де мені надходять різні рекламні повідомлення від банку.
Також на мою вимогу надати мені якісь офіційні роз‘яснення, на якій законній підставі банк заблокував рахунок — мені відмовили та нічого не надали. Жодного посилання на законодавство, нормативний акт чи лист від НБУ, положення. Ніякої інформації мені не було надано, хоча я її вимагала неодноразово у співробітників відділення. На моє прохання як я можу подати офіційне письмове звернення для надання роз‘яснень, — сказали не знаємо, можете пошукати на сайті.
Також в цьому відділенні 51 Укргазбанку я є вкладником двох валютних депозитів, термін дії договорів в наступному місяці закінчується. Я запитала, чи зможу я отримати свої вкладні кошти, на що співробітники відділення відповіли «Ні, до закінчення воєнного стану в країні, кошти вам не будуть видані». Шановні, це знущання. Укргазбанк відмовляється навіть надати мені пояснення, на які закони вони посилаються. Я не розумію, на скільки ці дії взагалі є законними. Мене, як клієнта банку, не повідомляли офіційно щодо обмежень, ніякої інформації я також не знайшла на сайті банку чи на інформаційному стенді у відділенні. Самостійно, шукаючи дані щодо введення в дію законів, постанов від регуляторів я не знайшла таких обмежень для резидентів України.
Таким чином, Укргазбанк не надавши ніяких пояснень, обмежив мене у доступі до отримання моєї заробітної плати та в усному режимі повідомив, що відмовить у поверненні двох депозитів.
17 мая 2022, 17:54
Добрий день, Тамаро.
Ваше звернення прийнято до розгляду (вх.№С-865), про результати опрацювання Вас буде повідомлено на електронну адресу.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня